baza firmogłoszenianewsyforummultimedia

 Reklama: 

Forum dyskusyjne 3miastomoto.pl » Główna » Działy » Tematy

Autor Wiadomość
4land

Dołączył: 2010-08-06
Postów: 0
Skąd: Gdańsk

Wyslany: 2010-08-06, 14:30:14   Tytul: Land Rover Loop 2010 - informacje o rajdzie, zlocie. 24-26.09.2010, okolice Pucka.

Zapraszamy wszystkich posiadaczy LR i RR na północ Polski! Mamy dla Was ciekawe miejsca, odpowiednio przygotowane trasy dla off-roadowców i debiutantów, super nagrody oraz akademię jazdy w terenie.


Termin: 24-26.09.2010

Miejsce: Powiat Pucki, okolice Mrzezina, Rewy, Sulicic. Baza - Mechelinki

Land Rover Loop to zlot dedykowany wszystkim posiadaczom Land Roverów.
Impreza ma charakter turystyczny i urozmaicona jest elementami amatorskiej rywalizacji sportowej (dla chętnych).
W trakcie trwania imprezy uczestnicy poruszają się po fantastycznych terenach Kaszub, Nadmorsiego Parku Krajobrazowego, w sąsiedztwie Rezerwatu Przyrody Beka czy tuż nad Zatoką Pucką. Dodatkowo trasa łączy w sobie kilka terenów industrialnych jak żwirownie czy kopalnie piasku, na których odbędą się próby sprawnościowe (jazda na czas i zbieranie pieczątek) z podziałem na klasy - turystyczną i sportową.
Klasa turystyczna - fabryczne samochody, trasa przygotowana tak, aby samochody dalej wyglądały jak fabryczne. Przejezdna bez problemu.
Klasa sportowa - samochody przystosowane do bardziej wymagającej jazdy w terenie, bądź kierowcy z luźnym podejściem do stanu swych aut, przygotowani.

Szczegóły dot. warunków uczestnictwa, programu i nagród na www.free4x4.pl.
( Powrót do góry )
GOOOGLE