baza firmogłoszenianewsyforummultimedia

 Reklama: 

3miastomoto.pl » strona główna » aktualności » Pomoc drogowa dla każdego kierowcy

Pomoc drogowa dla każdego kierowcy

  Kategoria: Bieżące  /    Dodano: Wtorek, 02.09.2014, 08:54

Każdy posiadacz samochodu zarówno osobowego, jak i ciężarowego musi liczyć się z tym, że może go spotkać jakaś awaria. Taka sytuacja jest szczególnie kłopotliwa, jeśli nie ma się wykupionego specjalnego pakietu ubezpieczeń i wyjechało się w trasę daleko od miejsca zamieszkania. Pozostaje pytanie, co zrobić, gdy samochód odmówi posłuszeństwa?

Wiadomo, że nie każdy posiada wiedzę i umiejętności z zakresu mechaniki, a najbliższy warsztat samochodowy może znajdować się nawet kilkadziesiąt kilometrów od miejsca awarii. Nie należy się jednak tym przejmować, ponieważ są specjalistyczne firmy świadczące usługi z zakresu pomocy drogowej, które są dyspozycyjne 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę. Wystarczy tylko mieć przy sobie numer telefonu lub wizytówkę takiego przedsiębiorstwa. Co więcej, zgłoszenie można przesłać również za darmo poprzez aplikację mobilną, dzięki czemu nie jest konieczne posiadanie środków na koncie. Firmy posiadają wyspecjalizowane pojazdy, przeznaczone do transportu i holowania pojazdów, ale również do przeprowadzania niewielkich napraw na miejscu wypadku lub awarii. Nie trzeba się martwić o cenę, ponieważ przed przyjazdem pomocy drogowej ustalana jest kwota usługi przez telefon.

Oprócz usług z zakresu pomocy drogowej firmy takie mogą pomóc również w wielu innych kłopotliwych sytuacjach, takich jak wlanie niewłaściwego paliwa do zbiornika, zatrzaśnięcie samochodu lub pomoc w wyciągnięciu samochodu, który wypadł z drogi na pobocze. W Polsce jedną z największych sieci świadczących usługi pomocy drogowej jest firma Mondial Assistance, która dojedzie w każde miejsce na mapie Polski. Znajdując się w okolicach Gdańska, wystarczy wejść na stronę sosauto24.pl/Gdańsk, a pomoc zostanie udzielona w ciągu kilkunastu minut.

W dobie cyfryzacji i szybkiego rozwoju usług zepsuty samochód w podróży nie stanowi już problemu, nawet dla kobiet. Minęły już czasy, w których trzeba było pchać samochód do najbliższego serwisu lub szukać najbliższego domu w celu skorzystania z telefonu.

Komentarze do artykułu

Komentarzy w artykule - 0

+ Dodaj nowy komentarz:
 

Redakcja serwisu 3miastomoto.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie. Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.

Regulamin komentowania artykułów w serwisie 3miastomoto.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie 3miastomoto.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  2. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  3. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  4. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  5. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  6. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy (lub ich części) należy usunąć.


GOOOGLE