baza firmogłoszenianewsyforummultimedia
3miastomoto.pl » strona główna » aktualności » Toyota Avensis

Toyota Avensis

  Kategoria: Bieżące  /    Dodano: Piątek, 12.07.2013, 13:45

W pierwszej połowie tego roku na rynku pojawił się nowy model Toyoty Avensis po liftingu, czyli prestiż japońskiej technologii w angielskim wykonaniu. Zmodernizowany model ma nie tylko powiększyć komfort jazdy ale przekłada się również na zmiany dokonane w konstrukcji i wyposażeniu całego samochodu. Przednia część nadwozia uzyskała szersze i smuklejsze reflektory, które teraz są wyposażone w ekonomiczniejsze światła do jazdy dziennej LED.

 

Zmieniony przód nieco stracił na swojej wyrazistości i prezentuje się nieco skromniej niż poprzednik. Z tyłu korektom poddano zderzaki oraz lampy, które posiadają obecnie optyczne zwężenie za sprawą przeniesionego do wewnątrz białego pola kierunkowskazów i świateł cofania. Pokrywa bagażnika posiada dodatkowo chromowaną listwę ozdobną. Jakość i elementy wykończenia zależne są od wybranej przez nas wersji od Luny, Sol po Prestige. Im cena opcji wyższa, tym wyższe standardy i elementy imitujące drewno, fotele o wykończeniu skórzano-alcantarowym oraz dodatkowe funkcje takie jak czujnik deszczu czy zmierzchu.

Podczas jazdy Toyota Avensis pokazuje, do czego została stworzona. Płynnie porusza się po nierównościach terenu. Ogólny odbiór wnętrza samochodu wydaje się być stosunkowo miękki. Skórzana kierownica wygodnie układa się w dłoniach i pozwala na precyzję prowadzenia wozu.

Podczas jazdy odnajdujemy wszystkie dodatkowe opcje zaproponowane przez producenta z łatwością. Korzystając z konsoli centralnej lub multimedialnego koła kierownicy szybko aktywujemy te funkcje bez zbędnego rozpraszania się podczas jazdy. Model ten jest świetnie dopracowany ergonomicznie. Na samym początku problem może stanowić odnalezienie aktywatora elektronicznego hamulca postojowego, ale to jedyna wada w tym aspekcie. Hamulec postojowy posiada standardowo funkcję automatycznego włączania i zwolnienia bez użycia przycisku. wskaźniki tablicy rozdzielczej są również ergonomiczne a ich podświetlenie nie jest męczące dla oczu i użytkownik szybko przyzwyczaja się do nowego ułożenia.

Nowa Toyota Avensis to samochód, dzięki któremu przez lata będziemy cieszyć się maksymalnym komfortem jazdy. Pamiętajmy tylko, by po roku podbijania szos wykonać przegląd gwarancyjny w autoryzowanym salonie Toyoty. Zyskamy pewność, że podróżowanie naszym autem jest całkowicie bezpieczne, a dodatkowo otrzymamy kilkuletnią gwarancję na lakier oraz podzespoły samochodowe.

Komentarze do artykułu

Komentarzy w artykule - 0

+ Dodaj nowy komentarz:
 

Redakcja serwisu 3miastomoto.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie. Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.

Regulamin komentowania artykułów w serwisie 3miastomoto.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie 3miastomoto.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  2. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  3. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  4. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  5. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  6. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy (lub ich części) należy usunąć.


GOOOGLE