Reklama:
Po zeszłotygodniowym zdobyciu bardzo dobrej drugiej pozycji w hill-climb european chamionship Sternberk w Czechach przyszedł czas na występ w Polsce. W dniach 17-19 czerwca w Limanowej najlepsi kierowcy z Polski ścigali się w zawodach mistrzowskich europy strefy centralnej CEZ oraz mistrzostwa polski w samochodowych wyścigach górskich.
Paweł:
Był to bardzo pracowity i zakończony rewelacyjnie weekend. Zmagania na trasie obserwowało ponad 10 tyś kibiców!!!
Najdłuższa i zarazem jedna z najbardziej technicznych tras w naszym kraju przywitała nas zmienną pogodą .
Pomimo iż startowaliśmy tu po raz pierwszy wygraliśmy wszystko co było możliwe i plan zrealizowaliśmy w 100 procentach.
W swojej klasie mieliśmy na tyle dużą przewagę że naszą uwagę skupiliśmy na samochodach dużo mocniejszych. W niedzielę wyprzedziliśmy wszystkie auta przednionapędowe oraz kilkanaście pojazdów czteronapędowych , włącznie z dotychczasowym rekordzistą trasy Marcinem Bełtowskim.
Bardzo chciałbym podziękować firmie ELPIGAZ , Eko-Pal oraz wspomagającym firmom Auto-Euro , Klimawent , Jurid , Colmet , Drywa Serwis , Bimarco , Lincer , Eko-Inbud za umożliwienie startu w tej sportowej rywalizacji.
Do zobaczenia na kolejnej eliminacji w Sopocie już 08-11 lipca !
Redakcja serwisu 3miastomoto.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.
Regulamin komentowania artykułów w serwisie 3miastomoto.pl
W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie 3miastomoto.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.