baza firmogłoszenianewsyforummultimedia

 Reklama: 

3miastomoto.pl » strona główna » aktualności » Gdynia - Upatrzył sobie jedną ze stacji benzynowych, na której kradł paliwo

Gdynia - Upatrzył sobie jedną ze stacji benzynowych, na której kradł paliwo

  Kategoria: Bieżące  /    Dodano: Środa, 06.10.2010, 13:33

Kryminalni ze Wzgórza Św. Maksymiliana zatrzymali  wczoraj 27 letniego mężczyznę, który na przełomie września i października br. kradł paliwo na jednej ze stacji paliw. Mężczyzna podjeżdżał swoim autem na stację, tankował paliwo, a następnie odjeżdżał nie uiszczając rachunku. Za kradzież mienia grozi kara pozbawienia wolności do lat 5.

W miniony poniedziałek gdyńska policja powiadomiona została przez przedstawiciela jednej ze stacji benzynowych, że od jakiegoś czasu mężczyzna kierujący ciemnym bmw, tankuje u nich paliwo nie uiszczając za nie rachunku. Łączna wartość skradzionego mienia wyniosła blisko 1tys.zł.

Kryminalni ze Wzgórza Św. Maksymiliana po rozpytaniu osób mogących być świadkami zajścia oraz przejrzeniu nagrania z monitoringu miejskiego, wiedzieli już kim jest sprawca.

Okazał się nim 27 letni współwłaściciel  pojazdu, który świadomie nie płacił za zatankowane paliwo. Tłumacząc się policjantom powiedział, że nie miał pieniędzy.

Wczoraj gdynianin usłyszał zarzut kradzieży paliwa w okresie od 24 września br. do 3 października br.

Za kradzież mienia grozi kara pozbawienia wolności do lat 5.

 

Źródło : KMP Gdynia

Komentarze do artykułu

Komentarzy w artykule - 0

+ Dodaj nowy komentarz:
 

Redakcja serwisu 3miastomoto.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie. Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.

Regulamin komentowania artykułów w serwisie 3miastomoto.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie 3miastomoto.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  2. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  3. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  4. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  5. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  6. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy (lub ich części) należy usunąć.


GOOOGLE