baza firmogłoszenianewsyforummultimedia

 Reklama: 

3miastomoto.pl » strona główna » aktualności » Sprawdź sprzedawcę zanim kupisz

Sprawdź sprzedawcę zanim kupisz

  Kategoria: Bieżące  /    Dodano: Środa, 09.06.2010, 11:33

"Dziennik Gazeta Prawna" informuje, że już od 17 czerwca kupujący używany samochód będzie mógł sprawdzić przez internet jego dane z dowodu rejestracyjnego.

Umożliwi to dostęp do witryny internetowej Centralnej Ewidencji Pojazdów i Kierowców. Po wprowadzeniu danych pojazdu i właściciela, szybko będzie można uzyskać potwierdzenie ich prawdziwości.

Zwiększy to bezpieczeństwo obrotu pojazdami na rynku wtórnym. Do tej pory, o takie informacje można było zabiegać w drodze złożenia wniosku do MSWiA. Innym sposobem było sprawdzanie w policyjnej bazie skradzionych pojazdów.

Już wkrótce będzie to można zrobić, zupełnie bezpłatnie, praktycznie wszędzie. Umożliwia to mobilny dostęp do internetu - pisze "Dziennik Gazeta Prawna".

 

Źródło: moto.wp.pl

Komentarze do artykułu

Komentarzy w artykule - 0

+ Dodaj nowy komentarz:
 

Redakcja serwisu 3miastomoto.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie. Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.

Regulamin komentowania artykułów w serwisie 3miastomoto.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie 3miastomoto.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  2. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  3. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  4. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  5. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  6. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy (lub ich części) należy usunąć.


GOOOGLE