baza firmogłoszenianewsyforummultimedia
3miastomoto.pl » strona główna » aktualności » Samochody osobowe dostępne w gamie ofertowej producenta Renault

Samochody osobowe dostępne w gamie ofertowej producenta Renault

  Kategoria: bieżące  /    Dodano: Wtorek, 08.12.2020, 13:51

Marka Renault została założona w 1899 roku, co czyni ją jedną z najstarszych firm motoryzacyjnych na świecie. Od samego początku produkcja była nastawiona na segment samochodów osobowych, dzięki czemu do dnia dzisiejszego francuscy inżynierowie kładą ogromny nacisk na wygodę podróżowania, za razem dla kierowcy jak i pasażerów. Ergonomiczna deska rozdzielcza, przestronne wnętrza oraz wygodne fotele to element rozpoznawczy firmy z Boulogne-Billancourt.

Gama modelowa - auto kompaktowe, kombi, a może SUV?

W ofercie Renault znajdziemy pojazdy praktycznie w każdym segmencie. 

W mieście świetnie sprawdzają się modele Zoe i Clio, Ich gabaryty są nie wielkie, dodatkowo zadbano o bardzo niskie koszta pokonywania kilometrów, warto wspomnieć, że model Zoe jest w stu procentach elektryczny. Jeżeli potrzebujesz czegoś większego, co sprawdzi się na kostce brukowej i podczas częstego podjeżdżania pod krawężniki powinieneś rozważyć model Captur, jest to model ze zwiększonym prześwitem, jednak jego gabaryty wciąż pozostają kompaktowe. Dzięki temu w mieście będzie się czuł jak ryba w wodzie.

W ofercie kierowanej do mniejszych rodzin oraz klientów, którzy z jakiegoś względu potrzebują większej przestrzeni, niż w modelach typowo miejskich Renault przygotowało modele Megane, Kadjar oraz Scenic. Megane jest klasycznym hatchbackiem o nowoczesnej stylistyce, który doczekał się już czwartej generacji, warto wspomnieć, że oprócz wersji hatchback dostępne jest w nadwoziach kombi (Grandtour) oraz Grancoupe. Kadjar to model który rozmiarem usadowiony jest pomiędzy modelami Captur i Koleos. To mały SUV który sprawdzi się w mieście i w podróży, dzięki swojej konstrukcji zapewnia sporą ilość miejsca w środku, oraz bagażniku. Model Scenic jest małym VAN"em zbudowanym na bazie Renault Megane, odróżnia go większa ilość miejsca nad głową i wyższa pozycja za kierownicą.

A może by tak pojechać dalej?

Francuska marka w swojej ofercie posiada również auta które sprawdzą się podczas służbowych wyjazdów i rodzinnych wycieczek. Pierwszym z takich modeli jest Talisman, który został godnym zastępcą modelu Laguna. To reprezentacyjny, duży i wygodny sedan o niebagatelnym design"ie, limuzyna ta z pewnością nada się dla skromnego prezesa. Drugim jeszcze większym modelem jest Koleos - SUV zapewniający wygodę i przestrzeń. Na rodzinne wyjazdy idealnym wyborem będzie model Espace - siedmioosobowy van który jest w stanie pomieścić rodziców i gromadkę dzieci w bardzo komfortowych warunkach.

Wszystkie z tych modeli można nabyć w Salonie Renault-Dyszkiewicz w Konstancinie-Jeziorna - http://www.renault.dyszkiewicz.pl/. Obsługa salonu z pewnością pomoże dokonać wyboru odpowiedniego modelu i wyposażenia, a także zapewni możliwość jazdy próbnej.

Komentarze do artykułu

Komentarzy w artykule - 0

+ Dodaj nowy komentarz:
 

Redakcja serwisu 3miastomoto.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie. Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.

Regulamin komentowania artykułów w serwisie 3miastomoto.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie 3miastomoto.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  2. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  3. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  4. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  5. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  6. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy (lub ich części) należy usunąć.


GOOOGLE