baza firmogłoszenianewsyforummultimedia

 Reklama: 

3miastomoto.pl » strona główna » aktualności » Nowy Hyundai i30 wagon - idealne kombi dla rodziny

Nowy Hyundai i30 wagon - idealne kombi dla rodziny

  Kategoria: bieżące  /    Dodano: Piątek, 27.11.2020, 11:59

Wybór dobrego samochodu rodzinnego to zawsze wielkie wyzwanie. Nie tylko musi być estetyczny i szybki, lecz także bezpieczny oraz odpowiednio duży. Tak, by wszyscy pasażerowie czuli się w nim komfortowe, co więcej , by zmieściły się również wszystkie bagaże. Czy nowy Hyundai i30 wagon, spełnia te wymagania? Sprawdźmy!

Pierwsze modele samochodu Hyundai i30 Wagon pojawiły się na rynku w 2017 roku i są obecnie dostępne również w Polsce, na przykład na https://nawrot.hyundai.pl. Nowość Hyundaia spełniała, chyba wszystkie oczekiwania. A jak wygląda zmieniona wersja?

W ofercie do wyboru są cztery typy:

- silnik benzynowy 1.5 DPI o mocy 110 KM i szczeciobiegową skrzynią biegów,

- silnik benzynowy 1.0 T-GDI, o mocy 120 KM z dwiema skrzyniami biegów do wyboru – 6-biegową manualną oraz 7-biegową, dwusprzęgłową (DCT),

- miękką hybrydę 48V z silnikiem benzynowym 1.5 T-GDI o mocy 160 KM,

- silnik diesla 1,6 CRDI o mocy 115 KM, również z dwiema skrzyniami biegów do wyboru - 6-biegową manualną oraz 7-biegową, dwusprzęgłową (DCT).

Hyundai i30 Wagon – komfort i elegancja

Jedną z największych zmian wprowadzonych w nowej wersji Hyundaia i30 WG to wygląd nadwozia, które stało się bardziej wyraziste i nowoczesne, co podkreśla szeroki przedni grill. Na nowo zaprojektowane światła przednie LED i do jazdy dziennej, mają szerszy kąt padania światła, dzięki temu doskonale widzimy również, co dzieje się na poboczu przed nami.

Dach samochodu został wyposażony w panoramiczne okno dachowe, co zwiększa elegancję oraz komfort jazdy, dając pasażerom poczucie przestrzeni. Dodatkowo aerodynamiczny spoiler dachowy w kolorze nadwozia, podkreśla dynamiczność sylwetki samochodu.

Przestrzeń wnętrza i wygoda

Przestronne wnętrze, w którym każdy pasażer ma odpowiednio duża miejsca dla siebie, a do tego pakowny bagażnik o pojemności 602 litrów. Warto zauważyć, że po rozłożeniu foteli jego wielkość zwiększa się do 1650 l. Dodatkowo specjalnie zaprojektowany podłokietnik umożliwia transport długi przedmiotów, np. nart, nawet bez składania foteli. Jest to więc idealne rozwiązanie dla miłośników białego szaleństwa, dzięki czemu niepotrzebny jest np. bagażnik na dach.

Komfort jazdy niezależnie od pogody i temperatury zapewniają przednie fotele posiadające 3-stopniową regulację ogrzewania, a także wentylacji. To jednak nie wszystko, pasażerowie z przodu mogą indywidualnie dopasować temperaturę do swoich potrzeb, korzystając z automatycznej klimatyzacji.

Wyposażenie wnętrza Hyundaia i30 Wagon

Podgrzewane fotela, automatyczna klimatyzacja i pojemny bagażnik, to nie wszystko, co oferuje swoim klientom Hyundai w swojej nowej wersji i30 Wagon.

We wnętrzu samochodu znajduje się ekran dotykowy wielkości 10.5 cala, ułatwiający jego obsługę, bezprzewodowa ładowarka, dzięki której szybko i bez dodatkowych kabli naładujesz swojego smartfona, a specjalny hamulec postojowy można szybko włączyć i wyłączyć, tylko jednym naciśnięciem.

Po co, to wszystko? By podnieść komfort prowadzenia samochodu kierowcy i jazdy pasażerom. W tym również celu powstała specjalna aplikacja Blue Link.

Nowoczesne rozwiązania technologiczne - Blue Link

Nowy Hyundai i30 Wagon został wyposażony w specjalny system łączności Blue Link Connected Car, która umożliwia sterowanie funkcjami samochodu za pomocą głosu, lub specjalnej aplikacji samochodowej. Dodatkowo posiadasz dostęp w czasie rzeczywistym, do takich danych jak: ruch drogowy, najbliższe parkingi, pogoda oraz ciekawe miejsce znajdujące się w pobliżu. Czemu, te rozwiązania technologiczne są takie przydatne?

Po pierwsze bez trudu znajdziesz nie tylko interesujący Cię cel podróży, lecz również ciekawe miejsce, które warto odwiedzić po drodze. Jest to więc idealna opcja na wakacje.

Po drugie, bez trudu dotrzesz parking z wolnym miejscami.

Po trzecie, będziesz wiedzieć, gdzie tankować, by nie przepłacać.

Po czwarte zawsze na bieżąco masz informacje dotyczące pogody, niestraszne więc będą burze, czy gołoledź.

Specjalistyczne systemy bezpieczeństwa

Firma Hyundai we wszystkich swoich modelach samochodów stawia na bezpieczeństwo jazdy, dlatego wyposażone są w liczne systemy bezpieczeństwa. W nowym Hyundai i30 Wagon są to:

- LFA - asystent podążania po pasie ruchu,

- FCA - asystent unikania kolizji czołowych,

- BCA – asystent unikania zderzenia z pojazdem w martwym polu,

- system informujący o ruchu poprzecznym podczas cofania,

- system ułatwiające parkowanie.

Jak widać Hyundai i30 wagon, to idealny samochód dla rodziny na krótkie i długie podróże.

 

Artykuł partnera.

Komentarze do artykułu

Komentarzy w artykule - 0

+ Dodaj nowy komentarz:
 

Redakcja serwisu 3miastomoto.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie. Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.

Regulamin komentowania artykułów w serwisie 3miastomoto.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie 3miastomoto.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  2. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  3. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  4. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  5. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  6. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy (lub ich części) należy usunąć.


GOOOGLE