baza firmogłoszenianewsyforummultimedia
3miastomoto.pl » strona główna » aktualności » 4 używane modele Forda, które opłaca się kupić

4 używane modele Forda, które opłaca się kupić

  Kategoria: bieżące  /    Dodano: Wtorek, 24.11.2020, 12:50

Ford to amerykańska marka od dekad ciesząca się mocną pozycją w branży motoryzacyjnej. W Polsce popyt na używane samochody Ford nie spada od wielu lat. Są modele, które wzbudzają szczególne zainteresowanie kierowców z uwagi na dobre właściwości jezdne i atrakcyjną cenę.

Ford to amerykańska marka od dekad ciesząca się mocną pozycją w branży motoryzacyjnej. W Polsce popyt na używane samochody Ford nie spada od wielu lat. Są modele, które wzbudzają szczególne zainteresowanie kierowców z uwagi na dobre właściwości jezdne i atrakcyjną cenę.

Ford Mondeo III

Mondeo to jeden z najpopularniejszych modeli Forda, który doczekał się wielu odsłon. Od 2014 r. w sprzedaży jest jego piąta generacja, niemniej na polskim rynku wtórnym najbardziej poszukiwany jest Ford Mondeo III. Trzecia generacja produkowana była w okresie od 2000 r. do 2007 r. Na tle poprzedniczek wyróżniała się zupełnie nową, zbudowaną całkowicie od podstaw konstrukcją. Jeśli chodzi o typ nadwozia, powstały trzy wersje: lift back, sedan oraz kombi.

Ford Fiesta

Fiesta to kolejna sztandarowa propozycja od Forda. Historia tego modelu liczy ponad 40 lat. W 2017 r. doczekał się on debiutu siódmej już generacji. Używane „siódemki” to prawdziwy hit na wtórnym rynku motoryzacyjnym w kraju i nie dzieje się tak bez powodu. Ford Fiesta VII to w opinii ekspertów z serwisu Autoplaza jedno z najlepszych aut miejskich. Przyjazna dla kieszeni cena za sprawny i zadbany egzemplarz, przestronne i wygodne wnętrze, przyjemny dla oka design – to najważniejsze zalety tego samochodu.

Ford Ka II

Model Ka Ford wprowadził do oferty w 1996 r. Druga generacja produkowana była w latach 2008-2016. To nieduże auto miejskie z segmentu A. W ramach ciekawostki warto nadmienić, że „dwójka” jest jedynym jak dotychczas Fordem, który od podstaw produkowano w Polsce, a także jedynym modelem w ofercie amerykańskiego giganta, jaki powstał we współpracy z Fiatem.

Ford Focus III

Używany Ford Focus III to jeszcze jeden klasyk znajdujący się na celowniku rodzimych kierowców. Okres jego produkcji przypada na lata 2010- 2018. Ogromną zaletą tego modelu jest to, że jest on wolny od problemów z korozją, które niestety bywają utrapieniem właścicieli Fordów, zwłaszcza starszych. Atutem auta jest funkcjonalne wnętrze oraz dość pojemny bagażnik.

 Artykuł partnera.

Komentarze do artykułu

Komentarzy w artykule - 0

+ Dodaj nowy komentarz:
 

Redakcja serwisu 3miastomoto.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie. Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.

Regulamin komentowania artykułów w serwisie 3miastomoto.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie 3miastomoto.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  2. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  3. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  4. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  5. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  6. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy (lub ich części) należy usunąć.


GOOOGLE