baza firmogłoszenianewsyforummultimedia

 Reklama: 

3miastomoto.pl » strona główna » aktualności » Używane Fordy – co warto kupić?

Używane Fordy – co warto kupić?

  Kategoria: bieżące  /    Dodano: Wtorek, 27.10.2020, 12:26

Ford to marka mająca wielu zwolenników wśród polskich kierowców. Używane Fordy cieszą się bardzo dużą popularnością, przy czym najbardziej poszukiwane na wtórnym rynku są niektóre modele. Oto kilka takich propozycji.

Ford Kuga

Ford Kuga to świetny SUV produkowany od 2008 r. Wyróżnia się nowoczesnym wyglądem i doskonale skonstruowanym zawieszeniem. Ma funkcjonalny kokpit i szereg innych udogodnień. W 2019 r. w salonach pojawiła się trzecia generacja pojazdu, która od razu wzbudziła niemały zachwyt. Eksperci z serwisu Auto Plaza polecają uwadze m.in. wersję z silnikiem diesel 2.0. Podkreślają też, że strzałem w dziesiątkę jest serwisowany egzemplarz z niedużym przebiegiem.

Ford Fiesta

Jeśli chodzi o samochody Ford, Fiesta to prawdziwa legenda. Ten flagowy model Forda zadebiutował w 1976 r. W 2017 r. ruszyła produkcja jego siódmej generacji, która w Europie występuje tylko jako 3- i 5-drzwiowy hatchback. Z kolei W USA sprzedawana jest tylko jako sedan. Smukła linia nadwozia i wygodne wnętrze to jedne z atutów tego samochodu.

Ford Focus

Focus to kolejny model Forda, który niezmiennie od lat wzbudza ogromne zainteresowanie. Produkowany jest od 1998 r., a od 2018 r. z fabryk wyjeżdża czwarta generacja pojazdu. Doczekała się ona kilku wersji wyposażeniowych, w tym m.in. Style, Zetec, Titanium i Vignale. Nowy Focus dostał różne jednostki napędowe, a mianowicie: R3 1.0l Fox, R3 1.5l Dragon, R4 1.5l Panther Diesel, R4 2.0l Panther Diesel i R4 2.3l EcoBoost.

Ford S-Max

S-Max to samochód osobowy typu minivan klasy średniej wypuszczony przez Forda w 2006 r. W 2014 r. rozpoczęto produkcję drugiej generacji tego modelu – w 2019 r. doczekała się ona liftingu, w ramach którego zmieniono np.  wzór zderzaków czy zwiększono atrapę chłodnicy. S-Max ma obszerne i praktyczne wnętrze, spory bagażnik i świetne właściwości jezdne.

Ford C-Max

C-Max jest autem osobowym typu minivan klasy kompaktowej. Jego produkcja rozpoczęła się w 2003 r. i zakończyła w 2019 r. na drugiej generacji. Jak poinformował koncern Ford, C-Max nie doczeka się następcy.

Artykuł partnera.

Komentarze do artykułu

Komentarzy w artykule - 0

+ Dodaj nowy komentarz:
 

Redakcja serwisu 3miastomoto.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie. Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.

Regulamin komentowania artykułów w serwisie 3miastomoto.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie 3miastomoto.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  2. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  3. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  4. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  5. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  6. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy (lub ich części) należy usunąć.


GOOOGLE