baza firmogłoszenianewsyforummultimedia
3miastomoto.pl » strona główna » aktualności » Kwatery noclegowe i wypożyczalnia samochodów – znakomity pomysł na współpracę ...

Kwatery noclegowe i wypożyczalnia samochodów – znakomity pomysł na współpracę B2B

  Kategoria: bieżące  /    Dodano: Środa, 13.05.2020, 15:08

Wyjeżdżając na wakacje czy ferie, wiele osób preferuje usługi w pakiecie zamiast samodzielnych poszukiwań. Dlatego, będąc właścicielem kwater noclegowych, warto rozważyć współpracę z wypożyczalnią samochodów.

Wyjeżdżając na wakacje czy ferie, wiele osób preferuje usługi w pakiecie zamiast samodzielnych poszukiwań. Dlatego, będąc właścicielem kwater noclegowych, warto rozważyć współpracę z wypożyczalnią samochodów.

Jeśli Twój pensjonat czy ośrodek noclegowy położony jest poza głównymi ośrodkami miejskimi jak Kraków czy Warszawa, zapewne zdajesz sobie sprawę, jak dużo problemów może sprawić Klientom przemieszczanie się między atrakcjami. W wielu regionach Polski sieć transportu publicznego pozostawia dużo do życzenia – połączenia kolejowe i autobusowe są rzadkie i brakuje wielu tras. Ponadto, wiele interesujących atrakcji znajduje się poza jej zasięgiem. W takim wypadku jedynym sposobem na dotarcie na miejsce jest samochód.

Wypożyczenie samochodu – istotna usługa w wielu regionach

Wiele osób nie dysponuje jednak własnym autem lub po prostu wybiera inny środek transportu, by dotrzeć do kwatery noclegowej. Często zdarza się również, że trasę pokonują samolotem, a następnie taksówką – zwłaszcza jeśli są klientami zagranicznymi. Dla takich gości usługa wypożyczenia samochodów może być niezwykle atrakcyjna. Przy tym, uzyskując rekomendację od właściciela pensjonatu czy ośrodka, będą znacznie bardziej skłonni do skorzystania z takiej oferty. Niektóre wypożyczalnie samochodów, zwłaszcza te sieciowe, wyrobiły sobie markę firm, pobierających ukryte opłaty i stawiających dość wygórowane wymagania związane z zabezpieczeniem pieniężnym. Dlatego rekomendacja innej firmy jest tak ważna.

Współpraca B2B między wypożyczalnią samochodów a kwaterą noclegową

Na jakie korzyści możesz liczyć z takiej współpracy? W przypadku współpracy B2B w tym zakresie, korzystają dwie strony. Kwatery noclegowe urozmaicają swoją ofertę, proponując klientom bardziej kompleksową usługę. Z kolei wypożyczalnia vanów i samochodów zyskuje nowych potencjalnych klientów. Warto przy tym zadbać o ustalenie prowizji, która zazwyczaj uwzględniana jest przy tego typu współpracach. Może być to więc całkiem dobry sposób na dodatkowy dopływ gotówki. 

Artykuł partnera.

Komentarze do artykułu

Komentarzy w artykule - 0

+ Dodaj nowy komentarz:
 

Redakcja serwisu 3miastomoto.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie. Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.

Regulamin komentowania artykułów w serwisie 3miastomoto.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie 3miastomoto.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  2. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  3. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  4. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  5. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  6. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy (lub ich części) należy usunąć.


GOOOGLE