baza firmog這szenianewsyforummultimedia
3miastomoto.pl » strona g堯wna » aktualno軼i » Najlepsze aplikacje mobilne dla kierowc闚

Najlepsze aplikacje mobilne dla kierowc闚

  Kategoria: bieżące  /    Dodano: Pi徠ek, 21.02.2020, 11:26

Monitorowanie cen paliw, ograniczenie wydatków na utrzymanie samochodu, ostrze瞠nia o fotoradarach i niebezpiecze雟twach na drodze, a nawet diagnostyka pojazdu. W tym wszystkim pomóc mog aplikacje mobilne. Istniej dziesi徠ki najró積iejszych programów, które mo積a pobra na telefon komórkowy w kilka sekund. Podpowiadamy, które z tych aplikacji s warte uwagi kierowców:

Yanosik

Znany komunikator tworzony przez kierowców w Polsce, który informuje o zagro瞠niach na drodze, wypadkach, fotoradarach i kontrolach policji, równie w innych krajach europejskich. Z aplikacji w godzinach szczytu korzysta ponad 150 tysi璚y kierowców. Program uruchamia si automatycznie po w陰czeniu silnika samochodu, umo磧iwia równie korzystanie z trybu motocyklowego i mobilnego parkomatu. Dodatkowo zabiera baz warsztatów samochodowych oraz restauracji dost瘼nych na trasie, nie tylko fast foodów i stacji benzynowych.
 
Cars-scanner
 
Porównywarka ofert wypo篡czalni samochodów. Aplikacja po鈔edniczy w wyborze us逝g najbardziej znanych wypo篡czalni na ca造m 鈍iecie. Oferuje wygodne szczegó這we filtry oraz warte uwagi rabaty. Je郵i rezerwujemy wynajem auta w innym kraju przez Internet ardzo ciekawym rozwi您aniem jest skorzystanie z VPN. Co to takiego VPN? Us逝ga, która pozwala na wirtualn zmian lokalizacji naszego urz康zenia. Dzi瘯i temu, mo瞠my skorzysta ze strony wypo篡czalni tak, jakby鄉y znajdowali si fizycznie na terenie danego kraju i porówna ceny wynajmu.
 
Fuelio
 
ζtwa w u篡ciu aplikacja do zarz康zania wydatkami auta, monitorowania kosztów i zu篡cia paliwa, 郵edzenia przebiegu i ksi璕owania kosztów serwisu. Program na podstawie wprowadzonych danych automatycznie przygotowuje statystyki i podsumowania za dany okres, równie w formie wykresów. Obs逝guje równie samochody z dwoma bakami (benzyna + gaz LPG). Fuelio umo磧iwia równie nagrywanie tras z pomoc GPS, a nagrane trasy mo積a pó幡iej przeanalizowa na mapie i zobaczy statystyki. Aplikacja jest darmowa, nie jest potrzebne utworzenie konta aby z niej korzysta, a dane po skonfigurowaniu mo積a przes豉 do chmury.
 
AutoGuard Dash Cam
 
Aplikacja do nagrywania, która rejestruje wideo z jazdy, pr璠ko嗆 i lokalizacj. Automatycznie robi zdj璚ia w wa積ej sytuacji, na przyk豉d podczas st逝czki. Opcja nagrywania dzia豉 równie w tle gdy korzystasz z innych aplikacji, takich jak nawigacja. Mo瞠 przesy豉 filmy bezpo鈔ednio na YouTube z napisami zawieraj帷ymi informacje o lokalizacji i czasie. Zarejestrowane informacje mo積a te 豉two wys豉 na poczt e-mail.

Torque
 
Skaner wydajno軼i i narz璠zie diagnostyki pojazdu, które korzysta z adaptera Bluetooth OBD II (adapter jest ma造 i mo積a go pod陰czy do gniazda diagnostycznego w samochodzie, co zapewnia dost瘼 do telefonu)  do po陰czenia z systemem zarz康zania silnikiem OBD2 / ECU. Aplikacja zawiera oparty na GPS kompas, umo磧iwia odczyt emisji CO2 oraz mo磧iwo嗆 nagrania podró篡 za pomoc wtyczki Track Recorder.
 
Artyku partnera.
 

Komentarze do artyku逝

Komentarzy w artykule - 0

+ Dodaj nowy komentarz:
 

Redakcja serwisu 3miastomoto.pl nie odpowiada za tre嗆 komentarzy i tre軼i dostarczone przez firmy i osoby trzecie. Je郵i chcesz z nami tworzy serwis napisz do nas e-mail.

Regulamin komentowania artykuów w serwisie 3miastomoto.pl

W trosce o kultur i wysoki poziom debaty w serwisie 3miastomoto.pl wprowadza si niniejszy Regulamin.

  1. Komentarze dodawane przez czytelników s逝ą prowadzeniu powa積ej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  2. Czytelnicy mogą umieszcza informacje i opinie niezwiązane z treścią artykuów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  3. Zabrania si dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  4. Celem komentarzy nie jest prowadzenie ja這wych sporów osobistych mi璠zy czytelnikami.
  5. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powy窺zymi warunkami b璠ą niezw這cznie kasowane w ca這ści bądź w czści.
  6. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy (lub ich czści) nale篡 usuną.


GOOOGLE