baza firmogłoszenianewsyforummultimedia
3miastomoto.pl » strona główna » aktualności » Moja Toyota

Moja Toyota

  Kategoria: bieżące  /    Dodano: Czwartek, 29.08.2019, 09:46

 moja toyota

Naszym samochodem od wielu lat jest Toyota. Planujemy zakup nowego auta i nasz wybór pada na Toyotę. To dobra decyzja, gdyż autoryzowany serwis Toyota znajdziemy w każdym dużym mieście, a także natkniemy się nań w mniejszych miejscowościach. W serwisie takim uzyskamy kompletną obsługę naszego samochodu. Zapewni on nam przeglądy gwarancyjne i pogwarancyjne, a profesjonalnie przeszkolony personel dokona kompleksowej obsługi auta. Czasy, w których zwykły mechanik bez dostępu do specjalistycznego zaplecza mógł się uporać z każdą usterką, odeszły bezpowrotnie do lamusa. Nowoczesne samochody, takie jak Toyota wymagają skomplikowanego zaplecza, dostępu do nowoczesnych technologii oraz oryginalnych części zamiennych o wysokim standardzie wykonania.

Naprawy i nie tylko

Obecnie w serwisie nie tylko dokonamy niezbędnych napraw i dokonamy komputerowych pomiarów najważniejszych parametrów naszego samochodu. Możemy tu także wypożyczyć łańcuchy śniegowe, kupić lub wypożyczyć boxy (bagażniki) dachowe, zamówić komplety kół zimowych, etc. Bardzo często serwisy organizują różnego rodzaju bezpłatne akcje serwisowe oraz promocje innego rodzaju. Płatności za usługi możemy dokonać przy pomocy karty, przelewu bądź gotówkowo. Jeśli zaś zdarzyło się, że koszta: naprawy, części do samochodu, ubezpieczenia OC lub AC, czy akcesoriów, przekraczają nasze obecne możliwości finansowe możemy skorzystać na miejscu z usług Toyota Bank, które pozwolą nam dokonać niezbędnych czynności na miejscu, a zapłacimy za nie w dogodnych ratach, przy czym pierwszą z nich opłacimy dopiero po upływie miesiąca od naprawy, czy zakupu niezbędnego ubezpieczenia. Autoryzowany serwis Toyota służy także kompleksową pomocą w nabywaniu specjalnych, rozszerzonych pakietów ubezpieczeniowych, które w sytuacji awaryjnej na drodze pozwolą zminimalizować problemy związane z wypadkiem, kolizją czy usterką uniemożliwiającą dalszą podróż. Jak więc widzimy na powyższych przykładach w serwisie załatwimy o wiele więcej rzeczy niżby się nam wydawało. Dodatkowych szczegółów warto poszukać na przejrzystych i łatwo klikanych stronach internetowych serwisów w całej Polsce.

Satysfakcja i zaufanie

Autoryzowany serwis Toyota, bez względu na miejsce w którym zeń korzystamy, da nam gwarancję kompleksowej usługi najwyższej jakości, zarówno w zakresie gwarancyjnym, jak i pogwarancyjnym. Obsługa jest dostosowana do potrzeb klientów dużych, korporacyjnych oraz zwykłych Kowalskich, którzy chcą oddać swojego wymarzonego SUV-a w ręce sprawnych mechaników. Współpraca z takim serwisem pozwoli nam się cieszyć naszą Toyotą przez wiele kolejnych lat.

Szerokiej drogi!

Informacja prasowa.

Komentarze do artykułu

Komentarzy w artykule - 0

+ Dodaj nowy komentarz:
 

Redakcja serwisu 3miastomoto.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie. Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.

Regulamin komentowania artykułów w serwisie 3miastomoto.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie 3miastomoto.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  2. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  3. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  4. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  5. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  6. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy (lub ich części) należy usunąć.


GOOOGLE