baza firmogłoszenianewsyforummultimedia
3miastomoto.pl » strona główna » aktualności » Karta flotowa to wygoda i oszczędność

Karta flotowa to wygoda i oszczędność

  Kategoria: bieżące  /    Dodano: Piątek, 28.06.2019, 11:48

karta flotowa

Każdy przedsiębiorca, który posiada w swojej firmie samochody, zastanawia się nad jednym: jak ograniczyć koszty związane z zakupem paliwa, którego ceny stale rosną. Dlatego wiele osób zajmujących się prowadzeniem firm lub odpowiedzialnych za ich funkcjonowanie korzysta z nowoczesnego rozwiązania, jakim jest karta flotowa. Jest to praktyczne, oszczędne oraz funkcjonalne narzędzie kontrolowania i obniżania wydatków związanych z paliwem.

Wygodnie i bezpiecznie

Kurierzy, dostawcy, przedstawiciele handlowi, to oni najczęściej korzystają ze służbowych samochodów, przemierzając setki kilometrów dziennie. Tankując swoje pojazdy, często tracą czas na szukanie punktu handlowego z najniższymi cenami. Karta flotowa pozwala na obniżenie ceny paliwa bez względu na markę stacji. Każdy litr, jaki znajdzie się w baku, wypracowuje rabat, im częstsze tankowania, tym większy upust. 

Dodatkowym atutem z pewnością jest także możliwość bezgotówkowego płacenia za paliwo i inne usług na stacji. Kierowcy nie muszą już wykładać z własnej kieszeni, otrzymywać zaliczek od pracodawcy. Karta flotowa przypisana do konkretnego auta umożliwia płatności bezgotówkowe za paliwo czy też przejazdy przez płatne odcinki autostrad. Jest to niewątpliwa wygoda oraz kolejny poziom ochrony zarówno mienia pracodawcy, jak i bezpieczeństwa pracownika podczas długich wyjazdów.

Gęsta sieć

Karta flotowa Flotex pozwala na tankowanie w ponad 2000 stacji na terenie całego kraju, takich jak punkty PKN Orlen, Bliska oraz BP Plus. Daje także możliwość opłaty przejazdów na autostradach A1, A2 i A4. Za pomocą karty flotowej dostępna jest opcja uiszczania opłat parkingowych w ponad 60 miastach. Można także uczestniczyć w programach lojalnościowych oraz skorzystać z udogodnienia, jakim jest system viaToll.

Tak szeroka siatka punków akceptujących karty Flotex, sprawia, iż są one bardzo popularne wśród firm transportowych, przewozowych czy też zatrudniających wielu pracowników poruszających się służbowymi pojazdami. Mogą oni liczyć na niską cenę benzyny, bezgotówkowe transakcje oraz dodatkowe korzyści, takie jak, np. dostęp do bazy punktów z najtańszym paliwem w programie „Mapa cen”.

Cyfrowa archiwizacja

Wszystkie dane z kary, takie jak data i miejsce tankowania ilość oraz cena paliwa wraz z fakturami archiwizowane są cyfrowo przez okres 5 lat. Są one udostępniane do wglądu, gdy zajdzie taka potrzeba, a wszystkie dane są łatwe do odczytania. Karta flotowa to narzędzie ułatwiające pracę zarówno kierowcy, jak i też jego przełożonemu.

Z ofertą kart flotowy mogą się Państwo zapoznać na https://www.flotex.pl/

Artykuł partnera

Komentarze do artykułu

Komentarzy w artykule - 0

+ Dodaj nowy komentarz:
 

Redakcja serwisu 3miastomoto.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie. Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.

Regulamin komentowania artykułów w serwisie 3miastomoto.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie 3miastomoto.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  2. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  3. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  4. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  5. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  6. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy (lub ich części) należy usunąć.


GOOOGLE