baza firmogłoszenianewsyforummultimedia
3miastomoto.pl » strona główna » aktualności » Jak przewieźć zderzak?

Jak przewieźć zderzak?

  Kategoria: bieżące  /    Dodano: Środa, 20.06.2018, 08:43

Wymiana zderzaka jest jedną z najczęstszych napraw, jakie wykonuje się w samochodach. Czasami istnieje konieczność sprowadzenia zderzaka z drugiego końca Polski, a wtedy pojawia się problem związany z jego transportem. Zderzak jest dużym elementem, a większość kurierów nie podejmuje przesyłek o takich gabarytach, bądź dolicza za nie wysokie opłaty. Jak w takiej sytuacji zorganizować transport zderzaka?

Z uwagi na duże wymiary zderzaka samochodowego oraz konieczność transportowania go odpowiednio zabezpieczonego, warto skorzystać z profesjonalnej usługi transportowej oferowanej przez przewoźnika specjalizującego się w transporcie dużych przesyłek. Z pomocą przychodzi tutaj serwis Furgonetka Giełda.

W serwisie Giełda Furgonetka możesz wystawić całkiem darmowe ogłoszenie dotyczące przewozu zderzaka. Jeżeli szukasz przewoźnika, który pomoże Ci załadować i później rozładować zderzak i przewiezienie go z zachowaniem wszystkich zasad bezpieczeństwa, serwis Giełda Furgonetka będzie bardzo pomocny. W ogłoszeniu transportowym możesz podać wszystkie szczegóły związane z przewozem – opisać ładunek i określić jego wymiary, podać maksymalną kwotę, jaką możesz przeznaczyć na transport i dodać zdjęcia zderzaka.

Zlecenia podejmują przewoźnicy, którzy zmierzają w kierunku, w którym chcesz wysłać przedmiot i mogą go zabrać „przy okazji”. Zderzak będzie dodatkowym ładunkiem w danym transporcie, a więc całościowy koszt będzie niższy. Zobacz przykład tanio przewiezionego zderzaka.

Szukasz przewoźnika, który przetransportuje zderzak lub inny nietypowy ładunek? Zarejestruj się na Furgonetka Giełda.

Informacja prasowa.

Komentarze do artykułu

Komentarzy w artykule - 0

+ Dodaj nowy komentarz:
 

Redakcja serwisu 3miastomoto.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie. Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.

Regulamin komentowania artykułów w serwisie 3miastomoto.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie 3miastomoto.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  2. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  3. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  4. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  5. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  6. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy (lub ich części) należy usunąć.


GOOOGLE