baza firmogłoszenianewsyforummultimedia

 Reklama: 

3miastomoto.pl » strona główna » aktualności » Jak zaoszczędzić na OC?

Jak zaoszczędzić na OC?

  Kategoria: bieżące  /    Dodano: Środa, 16.05.2018, 12:52

Chociaż ubezpieczenie OC przynosi wiele korzyści, jest swego rodzaju poduszką bezpieczeństwa w sytuacjach wymienionych w ustawie o ubezpieczeniach obowiązkowych, Ubezpieczeniowym Funduszu Gwarancyjnym i Polskim Biurze Ubezpieczycieli Komunikacyjnych, to i tak dla niektórych może stanowić pewne obciążenie finansowe. Istnieją jednak sposoby na to, aby nieco zaoszczędzić, a w konsekwencji zapłacić mniej za składkę OC.

Kalkulator OC i AC, dlaczego warto skorzystać?

Wyboru najlepszego i jednocześnie najbardziej dogodnego dla nas ubezpieczenia OC możemy dokonać wówczas, kiedy będziemy mieli szansę porównania i zestawienia poszczególnych ofert. Taką możliwość daje skorzystanie z kalkulatora OC i AC.

Rozwiązanie to jest korzystne także z innych powodów. Do plusów tej formy obliczania składki należy przede wszystkim to, że są one dostępne przez całą dobę. Wysokość opłaty za OC i AC można sprawdzić w dowolnej chwili z wybranego przez siebie miejsca np. kawiarni. Rozwiązanie to jest ponadto oszczędnością czasu, nie trzeba dojeżdżać do ubezpieczyciela w celu konsultacji, a samo wyliczenie składki za pomocą kalkulatora zajmuje kilka minut.

Mniejsze opłaty za OC i AC korzystaj ze zniżek!

Zniżki i rabaty zależne są od wielu różnych czynników, warto o nie dopytywać swojego stałego, bądź potencjalnego ubezpieczyciela. Możemy być naprawdę zaskoczeni tym, jak dużo zaoszczędzimy! Warto ponadto negocjować z agentem danego ubezpieczyciela. Podczas takiej rozmowy powinniśmy być nie tylko opanowani i stanowczy, ale musimy dysponować odpowiednią wiedzą na temat ofert konkurencji. Tu również przyda się nam kalkulator OC i AC.

Kiedy cena OC ulega obniżeniu?

Przede wszystkim przy obniżeniu OC znaczenie ma długa i bezkolizyjna historia prowadzenia pojazdu.

Inną możliwością wpływu na obniżenie składki na ubezpieczenie jest skorzystanie z pakietów. Nierzadko jednoczesne ubezpieczenie samochodu, domu, a także wykupienie polisy na życie u jednego ubezpieczyciela daje więcej profitów, niż korzystanie z ofert różnych zakładów ubezpieczeń. Oprócz tego możesz również czerpać profity ze zniżek, jakie posiadają twoi rodzice lub współmałżonek. Jest to jednak kwestia dyskusyjna i nie zawsze korzystna dla obu stron.

Informacja prasowa.

Komentarze do artykułu

Komentarzy w artykule - 0

+ Dodaj nowy komentarz:
 

Redakcja serwisu 3miastomoto.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie. Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.

Regulamin komentowania artykułów w serwisie 3miastomoto.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie 3miastomoto.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  2. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  3. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  4. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  5. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  6. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy (lub ich części) należy usunąć.


GOOOGLE