baza firmogłoszenianewsyforummultimedia

 Reklama: 

3miastomoto.pl » strona główna » aktualności » Monitoring GPS pojazdów - nowy poziom zabezpieczń

Monitoring GPS pojazdów - nowy poziom zabezpieczń

  Kategoria: bieżące  /    Dodano: Piątek, 04.05.2018, 09:15

Monitoring GPS aut to jedna z nowych technologii, która pomaga chronić nasz samochód a w razie kradzieży szybko go odzyskać.

Cały system polega na umieszczeniu w aucie nadajnika GPS i stałe monitorowanie jego położenia. To idealne rozwiązanie — mało inwazyjne, efektywne i pewne. Na czym polega ten sposób ? Czy jest skuteczny ? Na te i inne pytania odpowiedzi w dalszej części tekstu.

Na rynku obecnie istnieje wiele firm, które oferują takie usługi. Gdy zdecydujemy się zostać klientami jednej z takich firm, w zamian otrzymamy nadajnik GPS, który jest umieszczany wewnątrz naszego pojazdu. Lokalizacja GPS zostaje aktywowana i od tej pory nasz samochód jest widoczny na mapie z dokładnością do kilku metrów. Pozostaje on zapomniany do czasu niemiłego wydarzenia, jakim jest kradzież auta. Lokalizator samochodu zostaje wtedy uruchomiony, a my w ciągu kilku minut jesteśmy w stanie powiedzieć organom ścigania, gdzie znajduje się nasze auto. Tak w praktyce działa lokalizator GPS. To bardzo proste rozwiązanie, które jest możliwe dzięki zaawansowanej technologii urządzeń śledzących.

Kradzieże samochodów zdarzają się bardzo często. Mimo najnowszych zabezpieczeń złodzieje są w stanie uruchomić pojazd w ciągu minuty lub dwóch. To czas, który wystarczy do bezpowrotnego utracenia auto, jeśli nie mamy planu awaryjnego. Nie zawsze możemy zostawiać samochody na parkingach strzeżonych i we własnych garażach. Takie rozwiązanie jest przeznaczone właśnie na takie sytuacje. Złodzieje, kradnąc auto, nie mają pojęcia, ze w dalszym ciągu są widoczni na mapie. Firmy oferujące takie zabezpieczenia oferują również swoje usługi ochroniarskie. Jeśli nie chcemy czekać na reakcję policji, to warto takowe wykupić za drobna dodatkowa opłata. W razie konieczności interwencji wysyłają oni swoich wyszkolonych ludzi, aby od razu odzyskali auto z rąk przestępców.

Śledzenie samochodu to jedna z najlepszych opcji zabezpieczenia się przed kradzieżą. Policy lub ubezpieczenia nie zwrócą nam naszego ulubionego pojazdu a długie uzyskiwanie odszkodowania i ponowne kupno auta to ogromna strata czasu i nerwów. Rozwiązanie z GPS-em w roli głównej zapewnia szybkie rozwiązanie, dużą skuteczność i spokojne sumienie, kiedy kładziemy się spać.

Informacja prasowa.

Komentarze do artykułu

Komentarzy w artykule - 0

+ Dodaj nowy komentarz:
 

Redakcja serwisu 3miastomoto.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie. Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.

Regulamin komentowania artykułów w serwisie 3miastomoto.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie 3miastomoto.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  2. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  3. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  4. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  5. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  6. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy (lub ich części) należy usunąć.


GOOOGLE