baza firmogłoszenianewsyforummultimedia

 Reklama: 

3miastomoto.pl » strona główna » aktualności » Jak kupić dobry, używany samochód na kredyt

Jak kupić dobry, używany samochód na kredyt

  Kategoria: bieżące  /    Dodano: Poniedziałek, 19.02.2018, 13:08

Mnogość ofert na rynku kredytów na samochody używane jest zdumiewająca. Korzystają na tym oczywiście klienci, dla których ta zagorzała konkurencja oznacza spadek cen kredytu na samochód. Jeśli więc jesteś na etapie poszukiwania korzystnego kredytu na samochody używane, to jest to dobry moment!

To, jakie auto kupimy zależy w przeważającej mierze od zasobności naszego portfela. Dodatkowo przy wyborze samochodu używanego chcemy, aby był jak najmniej wyeksploatowany i aby posiadał bezwypadkową historię. Aby mieć pewność, że nasz przyszły samochód nie ucierpiał w żadnej kolizji drogowej, możemy kupić używany samochód w… salonie. Historia używanego samochodu z salonu jest udokumentowana. Dzięki temu wiemy, że nieuczciwy mechanik nie przestawiał licznika a samochód nie brał udziału w wypadku czy stłuczce. Przy odrobinie szczęścia możemy trafić na auto powystawowe lub poleasingowe.

Kolejnym krokiem przy zakupie używanego samochodu jest wybór odpowiedniej instytucji, która udzieli nam jak najbardziej korzystnego kredytu. Dużym zaufaniem cieszą się te instytucje finansowe, które są związane z producentem samochodu. Tego typu banki często są określane mianem oficjalnego partnera. Takim partnerem np. dla samochodów Renault jest RCI Banque. Jeśli zatem zastanawiasz się nad zakupem samochodu Renault, w pierwszej kolejności sprawdź ofertę autoryzowanego partnera: http://www.renaultfinansowanie.pl/finansowanie/kredyt-na-samochody-uzywane. Z reguły do takich instytucji zaufanie jest największe.

Jaka jest przewaga banków powiązanych z producentem aut nad tymi, które nie są z nim związane? Z pewnością większe zaufanie klientów co do uczciwości takich instytucji. Oficjalni partnerzy oferują także korzystniejsze i bardziej elastyczne warunki finansowania. Z reguły kredyty oferowane przez takie instytucje finansowe mają stałe oprocentowanie na rozsądnym poziomie lub kuszą innymi korzyściami płynącymi z zakupu samochodu na kredyt. Kolejnym argumentem na ich korzyść jest to, że ze względu na ścisłą współpracę producenta z bankiem, czas od momentu decyzji o zakupie do czasu odebrania kluczyków od dealera jest możliwie najkrótszy.

Informacja prasowa.

Komentarze do artykułu

Komentarzy w artykule - 0

+ Dodaj nowy komentarz:
 

Redakcja serwisu 3miastomoto.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie. Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.

Regulamin komentowania artykułów w serwisie 3miastomoto.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie 3miastomoto.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  2. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  3. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  4. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  5. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  6. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy (lub ich części) należy usunąć.


GOOOGLE