baza firmogłoszenianewsyforummultimedia

 Reklama: 

3miastomoto.pl » strona główna » aktualności » Czym się kierować przy wyborze wyciągarki samochodowej?

Czym się kierować przy wyborze wyciągarki samochodowej?

  Kategoria: bieżące  /    Dodano: Piątek, 01.12.2017, 12:16

Kiedy myślimy o wyciągarce samochodowej, to z pewnością nie mamy w głowie naszego osobowego miejskiego samochodziku, który przecież jeździ tylko po odśnieżonych drogach. Za to na pewno przed oczami staje nam obraz dzikiego lasu, gigantycznego błota, terenowych aut i kilku mężczyzn operujących ciężkim sprzętem.

Prawda, wyciągarka częściej przydaje się w tym drugim obrazku, ale nigdy nie możemy założyć, że nam się nie przyda. Jest wiele codziennych sytuacji, w których uratowałaby nas przed kilkugodzinnym czekaniem na pomoc w mrozie czy ulewie. Wyciągarka samochodowa-kiedy może nam pomóc? Ot taka prosta sytuacja, gdy wpadamy w poślizg na zwykłej drodze poza miastem i kończymy w ogromnym błocie, z którego nie możemy wyjechać lub w rowie, z którego wydostanie się, jest jeszcze trudniejsze. Albo zupełnie odwrotnie – inny uczestnik drogi jest w potrzebie, więc możemy mu pomóc od ręki.

Oczywiście nie ma się co spodziewać, że wyciągarka w naszym osobowym samochodzie będzie nam się przydawała co chwila, kiedy zdecydujemy się na jej montaż. Chyba że po zakupie zaczniemy być odważniejsi w jeździe. Na terenach wiejskich, szczególnie zimą, nierzadkim przypadkiem jest utknięcie w zaspie. Podczas wakacji często zdarza się, że w ferworze radości zapominamy zaciągnąć hamulec ręczny i samochód stacza się z miejsca, w którym go zaparkowaliśmy. Właśnie w powyższych sytuacjach wyciągarka może okazać się zbawienna. Jeśli po takiej analizie i rozważeniu za i przeciw podejmiemy decyzję o kupnie i montażu wyciągarki samochodowej, warto zrobić, to w profesjonalnym miejscu. Dlaczego? Dlatego, że nie może to być przypadkowy sprzęt, który nam się po prostu spodoba albo jego cena jest atrakcyjna! Musimy myśleć o bezpieczeństwie podczas późniejszego używania wyciągarki. Na Dragon Winch zasięgniemy porady w kwestii doboru odpowiedniego sprzętu, jego obciążenia oraz będziemy mogli kupić to, co zostało nam dobrane bez ryzyka pomyłki i błędu.

Informacja prasowa.

Komentarze do artykułu

Komentarzy w artykule - 0

+ Dodaj nowy komentarz:
 

Redakcja serwisu 3miastomoto.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie. Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.

Regulamin komentowania artykułów w serwisie 3miastomoto.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie 3miastomoto.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  2. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  3. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  4. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  5. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  6. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy (lub ich części) należy usunąć.


GOOOGLE