baza firmogłoszenianewsyforummultimedia

 Reklama: 

3miastomoto.pl » strona główna » aktualności » Kalkulator kredytowy samochodowy - wszystkie dane jak na dłoni!

Kalkulator kredytowy samochodowy - wszystkie dane jak na dłoni!

  Kategoria: bieżące  /    Dodano: Piątek, 03.11.2017, 13:39

Porównywarki ofert handlowych w ostatnich latach zawojowały Internet. To z pewnością jeden z ważniejszych obecnie trendów marketingowych. Trudno się temu dziwić. Żyjemy w dobie, kiedy większość z nas ma coraz mniej czasu, więc ułatwienie w postaci aplikacji, dzięki której po kilku kliknięciach poznamy cenę i parametry pralki, lodówki czy zmywarki jest kapitalnym rozwiązaniem. Dzięki aplikacjom dostępnym w Internecie możemy porównywać różne produkty. Na przykład w wyborze aut pomogą ci kalkulatory kredytowe samochodowe.

Kalkulator rat kredytu samochodowego – wylicz i porównaj

Dzięki kalkulatorom rat kredytu samochodowego dostępnych na stronach porównywarek internetowych, nie musimy już biegać po placówkach banków i samodzielnie dokonywać wyliczeń kosztów kredytu i wysokości rat. Przy staraniach o kredyt samochodowy, kalkulator rat wiele rzeczy zrobi za nas. Dowiemy się dzięki niemu, jakiej wysokości raty będziemy płacić i jakie oferty przygotowały dla nas banki. Wystarczy podać następujące dane:

  • okres kredytowania,
  • cenę samochodu,
  • wysokość wkładu własnego,
  • wiek pojazdu.

Klikamy i już po chwili uzyskujemy oferty kilkunastu banków. Dzięki temu kalkulator kredytowy samochodowy pozwala nie tylko oszczędzić czas i pieniądze, ale także ogranicza ryzyko pomyłki. Pozwala też posortować znalezione oferty, dzięki czemu ułożą nam się one od najbardziej do najmniej korzystnej.

Czy warto korzystać z kalkulatora?

Sprawdźmy to. Do kalkulatora rat kredytu samochodowego wprowadzamy następujące dane: pojazd kosztuje 65 tys. zł z czego 15 tys. zł to wkład własny, więc kredyt na auto bierzemy na 50 tys. zł. Okres kredytowania to 6 lat. Kupowany samochód jest nowy.

Po kliknięciu „Oblicz” kalkulator rat kredytu samochodowego znajduje 6 różnych ofert w 6 różnych bankach. Czym się różnią? Wszystkim. Najmniejsza rata dla tych parametrów wynosi 816,66 zł. Największa zaś to aż 1009 zł. Najniższe rzeczywiste oprocentowanie kredytu na auto jest na poziomie 5,63 proc., najwyższe – aż 14,39 proc. Sama prowizja banków waha się w przedziale od 0 do 8,99 proc.

Kalkulator kredytowy samochodowy – dane jak na dłoni

Wszystkie te dane możemy pozyskać w zaledwie parę chwil, bez wychodzenia z domu. A jeszcze kilkanaście lat temu musielibyśmy na ich zdobycie poświęcić parę dni. Nie mówiąc o tym, że gdybyśmy nie trafili choćby do jednego banku – akurat tego, który ma najkorzystniejszą ofertę – moglibyśmy słono przepłacić. Dziś zaś te wszystkie informacje otrzymujemy bez żadnego wysiłku i w jednym miejscu. Dlatego kalkulator rat kredytu samochodowego należy z całą pewnością uznać za bardzo użyteczne rozwiązanie.

Kalkulatory znajdziemy w Internecie nie tylko na stronach porównywarek online czy samych banków, ale i innych instytucji, w tym powiązanych z markami samochodów. Przykładem – dla tak popularnej na polskim rynku marki jak Volkswagen – mogą być kalkulatory produktów finansowych w ramach Volkswagen Financial Services.

Informacja partnera serwisu.

 

Komentarze do artykułu

Komentarzy w artykule - 0

+ Dodaj nowy komentarz:
 

Redakcja serwisu 3miastomoto.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie. Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.

Regulamin komentowania artykułów w serwisie 3miastomoto.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie 3miastomoto.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  2. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  3. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  4. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  5. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  6. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy (lub ich części) należy usunąć.


GOOOGLE