baza firmogłoszenianewsyforummultimedia

 Reklama: 

3miastomoto.pl » strona główna » aktualności » Jaką nawigację dla systemu Android wybrać

Jaką nawigację dla systemu Android wybrać

  Kategoria: bieżące  /    Dodano: Środa, 14.06.2017, 13:07

Android to definitywnie jeden z dominujących systemów operacyjnych, jeśli chodzi o urządzenia mobilne. Dzięki temu jego użytkownicy mogą cieszyć się dostępem do dużej liczby aplikacji. Dobra nawigacja na Androida to podstawa, jeżeli często podróżujemy i chcemy bezproblemowo dotrzeć do wybranej destynacji. Czym powinno wyróżniać się tego rodzaju narzędzie?

Przede wszystkim mapy

Aktualne i odświeżane na bieżąco mapy to kluczowa sprawa, jeśli chodzi o poruszanie się – zarówno po mieście, jak i na dłuższych trasach. Uwzględnienie nowych dróg oraz remontów w czasie rzeczywistym – tym powinna wyróżniać się dobra nawigacja. Android to system, którego użytkownicy mogą zdecydować się na rozwiązania darmowe oraz płatne, oferujące znacznie większą liczbę funkcji i zawsze aktualne mapy.

Krótki czas podróży

Niektóre z oferowanych na rynku nawigacji dają kierowcom możliwość skutecznego omijania korków. Wybranie alternatywnej trasy w przypadku sporego ruchu na standardowo przez nas wybieranej to szansa na znaczne skrócenie czasu podróży. Jeżeli spieszymy się do pracy lub ważne spotkanie, użycie tej funkcji będzie dla nas na wagę złota.

Informowanie o fotoradarach

Chyba nikt z nas nie lubi niespodzianek w postaci zdjęcia wykonanego przez fotoradar, kiedy zdarzy się nam przekroczyć dozwoloną prędkość. Profesjonalna nawigacja na Androida powinna informować użytkownika o zbliżającym się punkcie kontroli fotoradarowej. To pozwoli kierowcy zredukować prędkość i tym samym uniknąć mandatu.

Dodatkowe funkcje – jakie?

Niektóre z nawigacji, jak na przykład NaviExpert, pozwalają nawet na lokalizowanie wolnych miejsc parkingowych! Taką możliwość z pewnością docenią kierowcy poruszający się po dużych miastach. To szansa na oszczędność czasu oraz uniknięcie frustracji, która często jest wywoływana przez poszukiwanie wolnego miejsca postoju. Czas z tym skończyć.

Nawigacja na Androida – poruszaj się bezproblemowo

Przede wszystkim jednak liczy się nasza wygoda oraz wrażenie funkcjonalności systemu, z którego korzystamy. Dlatego z pewnością preferencje co do nawigacji na Androida u różnych kierowców będą odmienne. Każdy z nas ceni sobie jednak intuicyjne wskazówki, przejrzyste wytyczenie trasy oraz zrozumiałe i przekazane w porę komunikaty głosowe. W dzisiejszych czasach funkcjonalność, intuicyjność oraz oszczędność czasu to wartości, na które kładzie się ogromny nacisk i z pewnością ma to swoje odbicie w dostarczanych przez twórców aplikacjach.

Najlepsze androidowe nawigacje można zazwyczaj pobrać ze sklepu Google Play. Warto przetestować różne opcje i wybrać najlepszą dla siebie.

Informacja prasowa.

Komentarze do artykułu

Komentarzy w artykule - 0

+ Dodaj nowy komentarz:
 

Redakcja serwisu 3miastomoto.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie. Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.

Regulamin komentowania artykułów w serwisie 3miastomoto.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie 3miastomoto.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  2. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  3. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  4. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  5. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  6. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy (lub ich części) należy usunąć.


GOOOGLE