baza firmogłoszenianewsyforummultimedia

 Reklama: 

3miastomoto.pl » strona główna » aktualności » Praca w BMW to możliwość ciągłego rozwoju

Praca w BMW to możliwość ciągłego rozwoju

  Kategoria: bieżące  /    Dodano: Środa, 24.05.2017, 11:19

Jeżeli jedną z Twoich pasji jest motoryzacja i właśnie poszukujesz atrakcyjnej oferty pracy, która będzie w stanie odmienić Twoje dotychczasowe życie - doskonale trafiłeś! Praca w BMW to możliwość ciągłego rozwoju, poszerzania swoich kwalifikacji oraz idealnego połączenia pracy z pasją. Dzięki robieniu na co dzień tego, co naprawdę kochasz, nie przepracujesz ani jednego dnia w swoim życiu! Zachęcamy do bliższego poznania przygotowanej przez nas oferty, która z pewnością sprosta wymaganiom nawet najbardziej wymagających osób. BMW to niemiecki koncern założony przeszło sto lat temu, produkujący motocykle, samochody osobowe, skutery, a także silniki. Obecnie marka jest znana i ceniona na całym świecie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, a także nieustannej pracy, cały czas przybywa zwolenników marki BMW.

Oferty pracy (http://www.praca-dealerbmw.pl/home/oferty-pracy/), które przygotowaliśmy, dadzą wszystkim chętnym osobom możliwość pracy u jednego z czołowych przedstawicieli branży motoryzacyjnej i pozwolą rozwinąć skrzydła na szeroką skalę. Dołączając do polskiej sieci dealerskiej BMW, mają Państwo możliwość atrakcyjnego rozwoju zawodowego w motoryzacyjnym świecie marki premium. Oferujemy osobom zainteresowanym wiele ciekawych miejsc pracy na terenie całego kraju w wielu zróżnicowanych obszarach, między innymi związanych ze sprzedażą, serwisem oraz zarządzaniem. Pracując dla marki BMW, będziesz mógł korzystać z wielu możliwości związanych z uczestniczeniem w ścieżkach szkoleniowych. Ich celem jest zarówno rozwój kompetencji pracowników, jak również pasji, którą niewątpliwie jest motoryzacja. Zapraszamy do poznania przygotowanych przez nas ofert, wśród których niewątpliwie każda zainteresowana osoba znajdzie oferty pracy u dealerów BMW odpowiednie dla siebie.

Od teraz możesz stać się częścią naszego sukcesu! Jeżeli możesz się już pochwalić doświadczeniem na stanowiskach takich, jak doradca do spraw sprzedaży, technik bądź doradca serwisowy w motoryzacyjnej branży, z pewnością znajdziesz u nas wymarzoną pracę dla siebie. Zachęcamy do bliższego poznania naszych propozycji, które można w prosty i szybki sposób znaleźć przy pomocy stworzonej przez nas wyszukiwarki ofert.  Dostępne stanowiska dotyczą działów sprzedaży, techniki, serwisu oraz administracji i obejmują miejsca pracy na terenie każdego województwa.  Jeżeli jesteś osobą pragnącą nieustannie realizować postawione sobie cele, wytrwałą i sumienną, która charakteryzuje się odpowiedzialnością i samozaparciem, a jednocześnie umie pracować w grupie, aplikuj! Mamy nadzieję na owocną współpracę.

Informacja prasowa.

 

Komentarze do artykułu

Komentarzy w artykule - 0

+ Dodaj nowy komentarz:
 

Redakcja serwisu 3miastomoto.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie. Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.

Regulamin komentowania artykułów w serwisie 3miastomoto.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie 3miastomoto.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  2. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  3. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  4. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  5. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  6. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy (lub ich części) należy usunąć.


GOOOGLE