baza firmogłoszenianewsyforummultimedia

 Reklama: 

3miastomoto.pl » strona główna » aktualności » Czy warto wypożyczać samochód?

Czy warto wypożyczać samochód?

  Kategoria: bieżące  /    Dodano: Sobota, 15.04.2017, 12:11

Posiadanie własnego auta to niewątpliwa zaleta i rozwiązanie, które ułatwia wiele sytuacji w życiu. Podróżowanie czy przewożenie większych pakunków z pewnością jest bardziej komfortowe, gdy mamy możliwość skorzystania z samochodu. Jednak nie każdego z nas stać na zakup auta, nawet używanego. Poza tym pojazd często potrzebny jest nam sporadycznie, tylko na konkretne wyjazdy czy potrzeby. W takiej sytuacji kupno auta wydaje się nieopłacalne. Rozwiązaniem problemu jest wynajem samochodów.

Niewielki koszt, wysoki komfort

Skorzystanie z wynajmu samochodów to opcja bardzo wygodna i jednocześnie korzystna dla naszego portfela. Takie przedsięwzięcie nie kosztuje kilkudziesięciu tysięcy, jak w przypadku nowego auta, a jedynie kilkaset złotych za kilka dni. Wynajem samochodów jest doskonałą opcją na wakacyjny wyjazd czy przejazd służbowy, gdy zależy nam na szybkości i komforcie podróży. Wystarczy wypożyczyć auto na określony czas, podpisać odpowiednią umowę i można korzystać z uroków wycieczki w wysokim standardzie. Bez problemu zapakujemy bagaże całej rodziny, przewieziemy rzeczy osobiste podczas przeprowadzki czy dotrzemy na miejsce ważnego spotkania. W dodatku koszt całej podroży wyniesie nas kilkukrotnie razy mniej, niż gdybyśmy zdecydowali się na zakup nawet używanego pojazdu. Przy okazji wynajmu samochodu możemy ubezpieczyć go na czas naszego użytkowania, przez co mamy pewność, że w razie problemów mamy zapewnioną pomoc.

Najlepszy wybór ze wszystkich

Wynajem samochodów możemy dokonać w wielu firmach dostępnych na rynku. Jednak podejmując odpowiednią decyzję warto zastanowić się nad wyborem wypożyczalni. Przy poszukiwaniach kierujmy się takimi wyznacznikami jak pozytywne opinie, warunki wynajmu czy koszty, jakie musimy ponieść. Warte uwagi są także opcje dodatkowego wyposażenia czy ubezpieczenie. Nie bez znaczenia jest także dostępność określonych modeli aut. Często poszukujemy konkretnego samochodu, który odpowiada nam pod względem komfortu jazdy, ładowności bagażnika czy mocy silnika. Ważne, aby wypożyczalnia potrafiła zaproponować nam najkorzystniejsze i najwygodniejsze rozwiązanie, dostosowane do naszych potrzeb.

Jedną z firm zajmujących się wypożyczaniem aut na polskim rynku jest Rentis. Ponad dziesięcioletnie doświadczenie w branży pozwoliło im na osiągnięcie wysokich wyników i najwyższych standardów świadczonych usług. Wychodzą naprzeciw zróżnicowanym wymaganiom stawianym przez klientów, przez co są w stanie dopasować swoją ofertę do każdej sytuacji. W swojej flocie posiadają samochody wysokiej klasy, takie jak: BMW, Lexus, Toyota czy Mini. Konkurencyjne ceny i bogata oferta wyposażenia dodatkowego sprawia, że cieszą się dużą popularnością.

Dopasuj czas wynajmu do swoich potrzeb

Wiele osób kojarzy wynajem samochodów z możliwością wypożyczenia jedynie na kilka dni. W rzeczywistości istnieją trzy opcje, jeśli chodzi o czas korzystania z takiego auta. Wynajem krótkoterminowy dotyczy korzystania z samochodów przez mniej niż 30 dni. Średnioterminowy liczony jest powyżej tej liczby, natomiast wypożyczenia długoterminowe dotyczą okresu powyżej 1 roku. Ponadto możemy wybrać spośród kilku dostępnych standardów, które oferują odpowiednie udogodnienia.

Informacja prasowa.

Komentarze do artykułu

Komentarzy w artykule - 0

+ Dodaj nowy komentarz:
 

Redakcja serwisu 3miastomoto.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie. Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.

Regulamin komentowania artykułów w serwisie 3miastomoto.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie 3miastomoto.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  2. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  3. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  4. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  5. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  6. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy (lub ich części) należy usunąć.


GOOOGLE