baza firmogłoszenianewsyforummultimedia

 Reklama: 

3miastomoto.pl » strona główna » aktualności » Renault – nowe odsłony bestsellerów

Renault – nowe odsłony bestsellerów

  Kategoria: bieżące  /    Dodano: Wtorek, 21.02.2017, 16:07

Schyłek ery crossoverów i SUV-ów był zapowiadany od dłuższego czasu. Renault trzyma rękę na pulsie. W 2017 wkracza z odświeżonymi modelami Megane, Clio i Scenic – wygodnymi, nowoczesnymi autami miejskimi.

Wśród gamy 15 modeli Renault nadal mocno trzymają się Kadjar i Captur, ale już po premierze Talismana widać było, że projektanci podążają w inną stronę. Teraz uwagę przykuwają nowe odsłony miejskich modeli: Clio, Megane i Scenic: https://www.renault.pl/samochody/samochody-nowe.html Francuski koncern zainwestował w opcję personalizacji, multimedia, design i ulepszył systemy zwiększające wygodę podczas jazdy.

Nowe Megane – jako spadkobierca bestsellera, który został kupiony w 6 mln egzemplarzy, musiał sprostać wielu oczekiwaniom – i trzeba przyznać, że w tym przypadku konstruktorzy dołożyli wszelkich starań, by się udało. Począwszy od designu przywołującego skojarzenia z eleganckim Talismanem, poprzez wymiary (po raz pierwszy popularna „Meganka” jest tak przestronna i wygodna), aż po zaawansowane technologie, umożliwiające pełną personalizację ustawień. Wnętrze, które wygląda jak kokpit samolotu, wyposażono w 7-calowy ekran TFT i przezierny wyświetlacz Head-Up – dzięki któremu nie trzeba odwracać wzroku od drogi. System Multi-Sense umożliwia wybór spośród 5 trybów jazdy, a 7-przełożeniowa skrzynia EDC umożliwia płynną jazdę, przy jednoczesnym ograniczeniu spalania.

Nowe Clio przykuwa wzrok modną, sportową linią, LED-owymi światłami w kształcie litery C oraz oryginalnymi obręczami kół, ale pod maską kryje coś jeszcze lepszego. Dzięki systemowi Stop&Start i ekologicznemu trybowi jazdy nowoczesny silnik benzynowy pozwoli obniżyć spalanie do 4l/100 km, także przy automatycznej skrzyni EDC. Nowoczesny system multimedialny z dużym ekranem dotykowym posiada Bluetooth i USB, sprawnie łącząc nawigację, telefon i radio. Komfort zwiększa ogranicznik prędkości, ESP, ABS, czujniki światła i deszczu, asystent parkowania z kamerą cofania.

Nowy Scenic i Grand Scenic to nadal praktyczne auta dla dużej, nawet 7-osobowej rodziny, jednak przeprojektowane zarówno pod kątem designu, jak i praktycznych rozwiązań służących zwiększeniu wygody. Z opcją dwubarwnego nadwozia, krótką maską i ogromnymi 20-calowymi kołami minivan wygląda naprawdę nowocześnie. Prowadzenie ułatwiają systemy służące automatycznemu utrzymywaniu pasa ruchu, wykrywaniu pieszych, a nawet ostrzegające o symptomach zmęczenia u kierowcy. Komfort zwiększa przesuwana konsola centralna, składane stoliki oraz opcja One Touch – dzięki której jednym przyciskiem uzyskujemy płaską podłogę, niezbędną do transportu większego bagażu.

informacja prasowa.

Komentarze do artykułu

Komentarzy w artykule - 0

+ Dodaj nowy komentarz:
 

Redakcja serwisu 3miastomoto.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie. Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.

Regulamin komentowania artykułów w serwisie 3miastomoto.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie 3miastomoto.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  2. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  3. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  4. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  5. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  6. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy (lub ich części) należy usunąć.


GOOOGLE