baza firmogłoszenianewsyforummultimedia

 Reklama: 

3miastomoto.pl » strona główna » aktualności » Autokosmetyki a komfort i bezpieczeństwo jazdy

Autokosmetyki a komfort i bezpieczeństwo jazdy

  Kategoria: bieżące  /    Dodano: Wtorek, 21.02.2017, 16:04

Chemia motoryzacyjna to produkty, dzięki którym możliwe jest utrzymanie swojego samochodu w czystości.

Profesjonalne autokosmetyki używane w myjniach i przez firmy zajmujące się czyszczeniem samochodów można kupić u dystrybutora chemii samochodowej i samodzielnie zadbać o czystość swojego pojazdu. Jakość i skuteczność produktów z oferty organika.com.pl potwierdzają liczne certyfikaty i współpraca z krajowymi i zagranicznymi dystrybutorami. Jakie produkty można znaleźć w ofercie producenta?

Autokosmetyki dbające o zewnętrzny wygląd samochodu

O czystość samochodu pomogą zadbać produkty do pielęgnacji zewnętrznych elementów pojazdu. Do tej grupy autokosmetyków zaliczyć można między innymi:

  • Emulsję pielęgnacyjną do elementów z tworzyw sztucznych i lakierowanych. Produkt przeznaczony jest do czyszczenia wnętrza pojazdu (deski rozdzielczej i innych elementów z tworzywa sztucznego oraz skóry i tapicerki). Emulsja doskonale sprawdza się także w czyszczeniu karoserii samochodowej oraz chromowanych i lakierowanych części - usuwa brud, zostawia połysk i pogłębia kolor.
  • Płyn do mycia szyb samochodowych. Środek usuwa owady, z którymi nie poradził sobie płyn do spryskiwaczy. Idealnie sprawdza się też w domu do czyszczenia luster, ekranów i różnych szklanych powierzchni. Dzięki zastosowanym w preparacie nanocząsteczkom krzemionki powierzchnie są na długi czas zabezpieczone przed ponownym osadzaniem się brudu.

Dzięki profesjonalnym autokosmetykom można samodzielnie zadbać o czystość swojego samochodu, bez ponoszenia dodatkowych kosztów na myjni. Poznaj całą ofertę produktową firmy Organika i odmień swój samochód - http://organika.com.pl/produkty/chemia-motoryzacyjna/autokosmetyki/.

Czysta tapicerka i odświeżona klimatyzacja dzięki autokosmetykom do wnętrza

O dobry stan wnętrza pojazdu zadbać można z pomocą profesjonalnych środków czyszczenia tapicerki. Autokosmetyki z oferty łódzkiego producenta chemii motoryzacyjnej pozwalają również na samodzielne wyczyszczenie i odświeżenie klimatyzacji. Z pomocą CleenAir fresh można usunąć nieprzyjemne zapachy oraz niebezpieczne grzyby, bakterie i pleśń. Zanieczyszczona klimatyzacja jest często powodem reakcji alergicznych, a dzięki zastosowaniu profesjonalnego środka do odświeżenia klimatyzacji, prawdopodobieństwo pojawienia się alergii zostanie zredukowane do minimum. Produkt jest łatwy w użyciu dzięki specjalnej sondzie wyposażonej w dyszę rozpylającą. Klimatyzacja powinna być czyszczona raz w roku, co zapobiegnie rozmnażaniu się niebezpiecznych dla zdrowia grzybów. Autokosmetyki do tapicerki sprawdzą się nie tylko w samochodzie do czyszczenia dywaników i podsufitki, ale również w domu do prania dywanów, wykładzin i obić mebli.

informacja prasowa.

Komentarze do artykułu

Komentarzy w artykule - 0

+ Dodaj nowy komentarz:
 

Redakcja serwisu 3miastomoto.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie. Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.

Regulamin komentowania artykułów w serwisie 3miastomoto.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie 3miastomoto.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  2. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  3. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  4. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  5. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  6. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy (lub ich części) należy usunąć.


GOOOGLE