baza firmogłoszenianewsyforummultimedia

 Reklama: 

3miastomoto.pl » strona główna » aktualności » Prezent dla 40letniego kierowcy

Prezent dla 40letniego kierowcy

  Kategoria: bieżące  /    Dodano: Czwartek, 02.02.2017, 15:43

Lata lecą, a z ich biegiem mamy trochę inne podejście do wszelakich rzeczy. Nie ma większego znaczenia jak kreuje się życie, kwestia prezentów z przeróżnych nadarzających się okazji zawsze pozostaje sprawą problematyczną. Zwłaszcza jeśli wspomniany podarunek ma być dedykowany dla osoby w średnim wieku, która nie dość, że ma prawo jazdy ( co jakby z automatu przekreśla zakup alkoholu) to jeszcze kocha prowadzić swój samochód. Co wówczas robić? Jakiego wyboru dokonać, aby obdarowany był w pełni zadowolony z prezentu?

W pierwszej kolejności należy poznać preferencje osoby, którą pragniemy obdarować. Nie można pod żadnym pozorem dokonywać zakupu podarku nie wiedząc tak na dobrą sprawę co osoba lubi, bądź preferuje. Należy jedynie wykazać się pewną inicjatywą i być dość dociekliwym, a przede wszystkim dobrze słuchać. Kolejna kwestią jest tu oczywiście sam prezent (pomysły na super prezent znajdziesz w serwisie PodarujKartę.pl). Generalnie ludzie lubią otrzymywać rzeczy praktyczne. Takie, które nie będą stały na półce i zbierały zbędny kurz. Najlepsze prezenty to te pozwalające na lepsze, szybsze i efektywniejsze działanie. Biorąc pod uwagę fakt, iż ludzie z natury szybko przyzwyczajają się do wygód, taki właśnie praktyczny prezent będzie idealnym wyjściem dla każdego niemal człowieka, a zwłaszcza dla kierowcy.

Osoba prowadząca samochód, a zwłaszcza taka, która bardzo dużo jeździ i w samym aucie pracuje, na pewno doceni urządzenie pozwalające zaadaptować gniazdo elektryczne w samochodzie na gniazdo standardowe dla każdego sprzętu. Dlaczego? Z jednego zasadniczego względu - wspomniany przetwornik maksymalnie ułatwi prace i poruszanie się samochodem. Nie będzie już trzeba się martwić o naładowanie telefonu lub baterii w laptopie bądź tablecie. Kolejnym użytecznym prezentem jest kubek termiczny z uchwytem. Kto nie lubi ciepłej kawy lub herbaty z rana w drodze do pracy lub na spotkanie? Zwłaszcza jeśli podróżujemy samochodem i nie zawsze mamy czas na zakup ulubionego ciepłego napoju na stacji benzynowej. Osoba w średnim wieku doceni jako potencjalny prezent dobre radio samochodowe, które pomoże mu w codziennym funkcjonowaniu w aucie. Podczas podróży uwielbiamy słuchać muzyki. Nie ma znaczenia stacja, chodzi tu o umilenie przemieszczania się po naszych pięknych drogach. W chwili, gdy do samego radia dodamy jeszcze fakt, iż będzie ono miało w sobie parę gadżetów, np. możliwości połącznia się z naszym telefonem i tworzenie własnych playlist muzyki, to osoba obdarowana będzie bardzo się cieszyć i doceni trud i wkład włożony w poszukiwania i chęć obdarowania.

Generalnie nie ma znaczenia to, czy prezent jest drogi czy tani, najważniejsza jest intencja z jaką pragniemy obdarować kogoś. Ponadto ważny jest sam zamiar tego co i dla kogo robimy. Należy pamiętać, że najlepsze prezenty to takie, które są przemyślane i dostosowane do potrzeb i charakteru osoby obdarowanej.

Informacja prasowa

Komentarze do artykułu

Komentarzy w artykule - 0

+ Dodaj nowy komentarz:
 

Redakcja serwisu 3miastomoto.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie. Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.

Regulamin komentowania artykułów w serwisie 3miastomoto.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie 3miastomoto.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  2. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  3. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  4. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  5. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  6. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy (lub ich części) należy usunąć.


GOOOGLE