baza firmogłoszenianewsyforummultimedia
3miastomoto.pl » strona główna » aktualności » Prezent dla ukochanego pod choinkę

Prezent dla ukochanego pod choinkę

  Kategoria: bieżące  /    Dodano: Środa, 21.12.2016, 15:08

Prezent dla ukochanego pod choinkę powinien być dopasowany do jego zainteresowań lub hobby. Jeśli mężczyzna jest fanem motoryzacji, z pewnością będzie zadowolony z kuponu na przejazd sportowym autem po torze wyścigowym. Jeśli uwielbia on adrenalinę, dobrym rozwiązaniem będzie zakup swobodnego lotu w aerotunelu.

Tradycja dawania sobie prezentów pod choinkę sięga wielu dekad, jeśli nie wieków. To wspaniały czas na okazanie uczuć i zainteresowania drugą osoba. Wybierając prezent pod choinkę, warto zatroszczyć się, by pasował on do obdarowywanej osoby.

Przejażdżka sportowym autem

Za około 300 złotych ukochanemu można wykupić przejażdżkę sportowym autem typu Ferrari, Porsche lub Lamborghini. To wspaniały prezent dla miłośnika motoryzacji, mocnych wrażeń i wysokich prędkości. Jazda samochodem sportowym to gwarantowany zastrzyk adrenaliny. Ponadto za około 500 złotych można wykupić tzw. pakiet porównawczy, pozwalający zająć miejsce za kierownicą, nie jednego a kilku aut wyścigowych.

Lot motoparalotnią

Kupon na lot motoparalotnią to idealny prezent pod choinkę dla ukochanego, który jest miłośnikiem przygód, nie boi się latać i docenia widoki. Motoparalotnia to mały statek powietrzny z siedziskiem, silnikiem spalinowym oraz miękką płatą nośną (paralotnia). Dzięki zastosowaniu silnika czas lotu może trać nawet do kilku godzin, a piloci nie muszą tak bardzo jak w przypadku samej paralotni zwracać uwagę na warunki atmosferyczne. Prędkość lotu motoparalotnią wynosi ok. 40 km na godzinę. Maszyna może wzbić się nawet na wysokość 200 metrów. Koszt lotu motoparalotnią to około 200 złotych.

Lot w aerotunelu

Kupon na lot w aerotunelu to świetny podarunek dla ukochanego, który pasjonuje się lataniem, lubi adrenalinę i nowe doznania. W trakcie trwania 3-minutowego lotu będzie on miał możliwość poczucia efektu swobodnego spadania. Dmuchawy zamontowane w tunelu wytwarzają wiatr o prędkości 200 km na godzinę. Nad każdy lotem kontrolę sprawuje instruktor, który także przeprowadza 15-minutowy szkolenie z zakresu bezpieczeństwa i technik latania. Za lot w aerotunelu trzeba zapłacić około 200 złotych.

OFFROAD 4x4

OFFROAD 4x4 to ekstremalna jazda w trudnych warunkach za kierownicą terenowego auta. To idealny prezent ukochanego, który interesuje się motoryzacją, surwiwalem i chciałby spróbować swoich sił w dużym samochodzie z napędem na cztery koła. W ramach kuponu za około 300 złotych ukochany dostanie auto (do wyboru zazwyczaj Land Rover lub Toyota), profesjonalnego instruktora i godzinę na jazdę po bezdrożach. OFFROAD 4x4 gwarantuje moc wrażeń i dużą dawkę adrenaliny.

 Informacja prasowa.

Komentarze do artykułu

Komentarzy w artykule - 0

+ Dodaj nowy komentarz:
 

Redakcja serwisu 3miastomoto.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie. Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.

Regulamin komentowania artykułów w serwisie 3miastomoto.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie 3miastomoto.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  2. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  3. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  4. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  5. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  6. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy (lub ich części) należy usunąć.


GOOOGLE