baza firmogłoszenianewsyforummultimedia

 Reklama: 

3miastomoto.pl » strona główna » aktualności » Wszystko pod jednym dachem. Motostrefa Gdańsk

Wszystko pod jednym dachem. Motostrefa Gdańsk

  Kategoria: bieżące  /    Dodano: Poniedziałek, 01.08.2016, 15:22

Motosfera to miejsce stworzone z myślą o kierowcach. Tych, którzy chcieliby zadbać o swój samochód i tych, którzy dopiero planują jego zakup.

Czas to pieniądz, a najbardziej boli strata tych chwil, które mógłbyś wykorzystać na to, by cieszyć się swoim autem. Czas, kiedy samochód znajduje się w serwisie mógłbyś przecież wykorzystać zupełnie inaczej niż czekając na jego odebranie. Dlaczego więc nie załatwić wtedy wszystkich najpilniejszych spraw, nie zjeść czegoś dobrego, a po opuszczeniu serwisu od razu nie zatankować do pełna? Takie pytanie zadali sobie pomysłodawcy Motosfery i stworzyli miejsce, które na pewno spodoba się każdemu kierowcy.

 

Zadbaj o auto

Twórcom Motosfery przyświecało jedno zadanie – stworzyć przestrzeń przyjazną kierowcom i ich autom. Właśnie dlatego w Motosferze wszystkie punkty usługowe znajdują się pod jednym dachem. Odwiedzając Motosferę możesz naprawić swój samochód w profesjonalnym warsztacie, zamówić renowację lakieru lub detailing wnętrza w MotoSpa, skorzystać z usług myjni oraz wypożyczyć przyczepę. By zarezerwować termin w serwisie, wystarczy wejść na stronę www.motosfera.gda.pl wybrać zakładkę „kontakt”.

 

Do pełna, do syta

Gdy już wszystkie usterki zostaną usunięte, a auto będzie lśniło czystością, warto przygotować się do podróży. W Motosferze zatankujesz auto w doskonale wyposażonej stacji paliw i nadasz paczkę bądź list w placówce Poczty Polskiej. W Motosferze zadbasz nie tylko o samochód, ale też o swój żołądek, bo wśród punktów usługowych znalazła się również Pizzeria Monte Carlo serwująca tradycyjną, włoską pizzę z opalanego drewnem pieca oraz bogaty wybór makaronów i śródziemnomorskich sałatek.

 

Japońska niezawodność

W Motosferze znalazło się też miejsce dla salonu sprzedaży i specjalistycznego serwisu japońskiej marki Isuzu. Producent ten od dawna słynie z niezawodności i uniwersalności swoich ciężarówek, które sprawdzają się równie dobrze w Kraju Kwitnącej Wiśni, co na afrykańskich bezdrożach. Właściciele salonu są przekonani, że wobec tego spełnią też oczekiwania również najbardziej wymagających pomorskich przedsiębiorców. Tym bardziej, że trwałość poszczególnych podzespołów w samochodach Isuzu jest nawet dwukrotnie wyższa niż w autach europejskich marek.

Komentarze do artykułu

Komentarzy w artykule - 2

+ Dodaj nowy komentarz:
 
dodany: 15.09.2016 , 12:54

Potwierdzam, jak wyżej, MOTOSTREFA to super miejsce dla kierowców i nie tylko :-)
~ Marek
dodany: 03.08.2016 , 15:21

Pizza naprawdę świetna. Prawdziwa włoska na cienkim cieście. Można zamówić do domu: http://www.pizzeriamontecarlo.pl/
~ Jarek

Redakcja serwisu 3miastomoto.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie. Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.

Regulamin komentowania artykułów w serwisie 3miastomoto.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie 3miastomoto.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  2. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  3. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  4. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  5. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  6. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy (lub ich części) należy usunąć.


GOOOGLE