baza firmogłoszenianewsyforummultimedia

 Reklama: 

3miastomoto.pl » strona główna » aktualności » Dlaczego auta terenowe są tak popularne?

Dlaczego auta terenowe są tak popularne?

  Kategoria: bieżące  /    Dodano: Czwartek, 28.07.2016, 17:02

Auta terenowe to samochody, które są coraz bardziej popularne. Jeździ nimi nie tylko garstka miłośników off-roadu, ale także służby mundurowe i ratunkowe oraz coraz częściej prywatni właściciele, którzy szukają naprawdę dobrego auta rodzinnego. Gdzie tkwi sekret popularności tych aut? Sprawdźmy.

Auta terenowe – czy rzeczywiście takie dobre?

Utarło się przekonanie, że auta terenowe to te, które mogą więcej. Dlatego też sprawdzają się poza utwardzonymi drogami, w naprawdę trudnych terenach i są chętnie wybierane przez przedstawicieli służb ratunkowych, mundurowych, a także firmy prowadzące działalność (np. budowlaną) daleko od asfaltowych dróg. – W swojej pracy zajmujemy się głównie Dacią Duster, samochodem, który jest jednym z najlepiej sprzedających się aut segmentu SUV Crossover w Europie. Auto to wybierają nie tylko wspomniane służby i przedstawiciele firm, ale również jest to chętnie kupowane auto miejskie, czy też maszyna dla pasjonatów, którzy lubią zjeżdżać z utwardzonych dróg. – mówi doradca klienta z firmy overlimit.com. Ale to nie wszystko. Przewagą niektórych aut terenowych nad innymi jest to, że można je dopasować idealnie do potrzeb ich właścicieli, a że te bywają naprawdę różne, zajmujące się tym firmy przygotowały kilka pakietów tego typu „przeróbek”.

Modyfikacje aut terenowych – co można zyskać?

Przedstawiciele wspomnianych, oferujących modyfikacje aut terenowych, firm zwracają uwagę przede wszystkim na różnorodność oferowanych pakietów. – My zajmujemy się głównie Dacią Duster i oferujemy aż 3 różne pakiety modyfikacji. W pierwszym zwiększamy prześwit o 60 mm, oferujemy elementy przywracające geometrię zawieszenia, a także montujemy profesjonalne opony terenowe. Kolejne pakiety są bardziej rozbudowane i zawierają poza tymi elementami również montaż różnego typu osłon, wyciągarki czy np. wyprowadzonego dolotu powietrza do silnika. – mówi specjalista z overlimit.com. Po wprowadzeniu modyfikacji auto terenowe ma znacznie więcej możliwości poruszania się po wymagającym terenie i może pokonywać szereg przeszkód, w tym wodnych. I właśnie ta uniwersalność przesądza o popularności aut terenowych.

Artykuł partnera.

Komentarze do artykułu

Komentarzy w artykule - 0

+ Dodaj nowy komentarz:
 

Redakcja serwisu 3miastomoto.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie. Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.

Regulamin komentowania artykułów w serwisie 3miastomoto.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie 3miastomoto.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  2. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  3. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  4. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  5. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  6. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy (lub ich części) należy usunąć.


GOOOGLE