baza firmogłoszenianewsyforummultimedia

 Reklama: 

3miastomoto.pl » strona główna » aktualności » Mobilny monitoring samochodów – technologia przyszłości dostępna już dziś

Mobilny monitoring samochodów – technologia przyszłości dostępna już dziś

  Kategoria: bieżące  /    Dodano: Poniedziałek, 25.07.2016, 12:56

Śledzenie pojazdów flotowych, wydawanie poleceń kierowcom w trybie online, monitorowanie stylu jazdy pracowników, otrzymywanie powiadomień o włączeniu i wyłączeniu silnika, otrzymywanie szczegółowych raportów, łatwe planowanie tras i natychmiastowe udostępnianie ich kierowcom przez aplikację mobilną – to nie jest żaden opis ambitnych projektów, do których firmy świadczące usługi telematyczne dopiero mają zamiar usiąść. To prezentacja rozwiązań, które już dziś są dostępne i pomogą Ci w zarządzaniu Twoją flotą.

Zacznij od zainstalowania lokalizatora pojazdów GPS w Twojej firmowej flocie. Następnie uzyskaj dostęp do platformy lokalizacyjnej, profesjonalnie przygotowanej przez wybraną firmę. Zainstaluj w swoim smartfonie lub na tablecie aplikację mobilną, umożliwiającą korzystanie z systemu monitorowania aut i … Zarządzaj, oszczędzaj czas i pieniądze, automatyzuj swoją pracę, edukuj pracowników, wyznaczaj trasy. Działaj z dowolnego miejsca i w wybranym czasie.

Zalety monitoringu floty

Tego typu systemy kontroli pojazdów to nie tylko nieoceniona skarbnica wiedzy na temat zatrudnianych pracowników i wygodny sposób na organizację ich pracy, ale także doskonałe wsparcie zarządcze dla firm dysponujących zasobami mobilnymi – flotą samochodów, maszynami oraz pracownikami wykonującymi swe zadania w terenie. Dzięki bieżącemu śledzeniu aut lub danych zasobów uzyskujesz dostęp do ich lokalizacji, a co za tym idzie kontrolujesz jakość pracy, wykorzystując ich czas do maksimum. Owa zależność przyczynia się więc to ogólnego wzrostu efektywności działania w Twoim przedsiębiorstwie.

Platforma lokalizacyjna przygotuje dla Ciebie również analizę stylu jazdy, co z kolei pozwoli na pilnowanie odpowiedniej i zgodnej z Twoimi oczekiwaniami eksploatacji samochodu. Zmniejszając częstotliwość serwisowania pojazdów, a także niwelując takie problemy jak nieuzasadnione przebiegi lub korzystanie z samochodów w celach prywatnych, uzyskasz również znaczne oszczędności. Zarządzając flotą w trybie online oszczędzasz też czas i często nerwy.

Systemy monitorujące GPS wyposażone są również w opcje raportowania, która stanowi doskonałą wypadkową dla lepszego funkcjonowania Twojej firmy.

Bezpieczeństwo – równie ważny czynnik

Bezpieczeństwo jest szczególnie trudne do osiągnięcia podczas zarządzania flotą służbowych aut. Mobilny system zarządzania flotą pojazdów umożliwia więc opcję otrzymywania powiadomień w razie próby zakłócenia sygnału GPS. Rozwiązanie to jest zatem nie tylko skutecznym „straszakiem”, ale także stanowi nieocenioną pomoc w zmniejszeniu liczby kradzieży, a wręcz w ich całkowitym wyeliminowaniu. Pamiętaj, że jako właściciel lub fleet manager szanujesz swoje pojazdy i należycie się z nimi obchodzisz. Inni nie muszą tak do tego podchodzić, nawet jeśli stanowią one źródło dochodu. Ubezpiecz się zatem przed nadużyciami wybierając mobilny monitoring samochodów GPS – technologię jutra, dostępną już dziś.

Źródło: Finder.pl - System monitorowania pojazdów GPS

Artykuł partera.

Komentarze do artykułu

Komentarzy w artykule - 0

+ Dodaj nowy komentarz:
 

Redakcja serwisu 3miastomoto.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie. Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.

Regulamin komentowania artykułów w serwisie 3miastomoto.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie 3miastomoto.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  2. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  3. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  4. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  5. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  6. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy (lub ich części) należy usunąć.


GOOOGLE