baza firmogłoszenianewsyforummultimedia

 Reklama: 

3miastomoto.pl » strona główna » aktualności » Nowe Volvo S60 Cross Country - Luksus w terenie

Nowe Volvo S60 Cross Country - Luksus w terenie

  Kategoria: bieżące  /    Dodano: Poniedziałek, 30.03.2015, 13:54

Zastanawiasz się, czy można połączyć kupić auto, które dzielnie radzić sobie będzie na bezdrożach, a jednocześnie zapewni odpowiedni prestiż swojemu właścicielowi? Niewiele jest takich aut, lecz zaprezentowany na salonie w szwajcarskiej Genewie produkt ze stajni Volvo to dowód na to, że nawet luksusowe auta mogą doskonale sprawdzić się na kiepskich drogach. Jak to możliwe? Przekonajcie się sami, czytając ten artykuł!
 
Salon w Genewie

Położone w południowo-zachodniej części kraju miasto, kojarzy się głównie ze sławnym jeziorem o tej samej nazwie. Warto jednak pamiętać, że oprócz słynnego na całym swiecie zbiornika wodnego, w Genewie odbywa się bardzo ważne wydarzenie motoryzacyjne. Coroczny salon samochodowy w tym szwajcarskim mieście to najważniejsza impreza motoryzacyjna tego rodzaju na Starym Kontynencie. Od ponad 85 lat podczas genewskiej wystawy prezentowanych jest mnóstwo ważnych, a zarazem ciekawych nowości i nie inaczej było w 2015. W tym roku wystawione zostało prawie tysiąc aut, a wiele z nich to premiery istotne dla światowej motoryzacji. Wśród nich znalazł się uteronowiony model szwedzkiej marki, oznaczany jako Volvo S60 Cross Country
 
Prestiżowe kombi
 
Ten model szwedzkiego producenta jest przede wszystkim wyjątkowo uniwersalny, co rzadko zdarza się w autach typu kombi, które z reguły pełnią tylko i wyłącznie jedną rolę. Volvo S60, które na rynku dostępne jest od 2011, od samego początku swojej obecności na rynku w Europie, nie było jednak kolejnym zwykłym kombi, jak to często ma miejsce w przypadku aut konkurencji, lecz raczej było samochodem, który rzeczywiście wzbudzał emocje. Do tej pory, słowo kombi było synonimem samochodu, jaki obok właściwości przewozowych nie oferował praktycznie niczego. Volvo S60 to całkowite zaprzeczenie tego trendu. Auto wyróżnia dynamiczna linia nadwozia, jakiej nie powstydziłby się niejeden sportowy samochód. Na uwagę zasługuje świetne prowadzenie S60, które przypomina wrażenia z jazdy sportowymi autami. Samochód doskonale trzyma się drogi, co aż zachęca do wycieczek po krętych górskich ścieżkach. Wykończenie wnętrza jest wprost luksusowe - doskonałe materiały sprawiają, że w środku auta ze Szwecji każdy poczuje się doskonale.

Kombi, które wjedzie wszędzie
 
Volvo S60 w wersji Cross Country to przykład auta, którym śmiało można się poruszać poza utwardzonymi drogami. W porównaniu ze zwykłą wersją, tutaj prześwit zwiększył się aż o 65 milimetrów. Dzięki temu, samochód doskonale sprawdzi się na bocznych szlakach, a napęd na cztery koła zdecydowanie ułatwi poruszanie się w niemal każdych warunkach. A jeśli nawet znajdziemy się w podbramkowej sytuacji, montowany w standardzie system kontroli trakcji zadba o to, by auto zawsze poruszało się sprawnie. A jak wjechać taką limuzyną w teren? Cóż, aby to luksusowe nie doznało uszczerbku podczas jazdy po bezdrożach, nadwozie zostało wyposażone w różnego rodzaju osłony, które chronią je przed uszkodzeniami.
 
Więcej informacji na temat nowego modelu Volvo S60 Cross Country znajdziesz na stronie producenta: http://www.volvocars.com

Komentarze do artykułu

Komentarzy w artykule - 0

+ Dodaj nowy komentarz:
 

Redakcja serwisu 3miastomoto.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie. Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.

Regulamin komentowania artykułów w serwisie 3miastomoto.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie 3miastomoto.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  2. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  3. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  4. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  5. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  6. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy (lub ich części) należy usunąć.


GOOOGLE