baza firmogłoszenianewsyforummultimedia

 Reklama: 

3miastomoto.pl » strona główna » aktualności » 6 powodów, dla których warto wynajmować samochód przez internet

6 powodów, dla których warto wynajmować samochód przez internet

  Kategoria: bieżące  /    Dodano: Środa, 26.11.2014, 16:52

Wypożyczanie samochodów to sposób na podróżowanie podczas wyjazdów służbowych czy wakacyjnych. Auto można  wynając na miejscu, ale znacznie lepszym rozwiązaniem jest zarezerwowanie samochodu przez internet. Zobacz dlaczego warto rezerwować samochód przez serwis pośredniczący w rezerwacji pojazdów.

1. Możesz zarezerwować samochód w dowolnym miejscu na świecie

Dzisiejsze serwisy pośredniczące w rezerwacji pojazdów umożliwiają rezerwację auta w dowolnym miejscu na ziemi. Najbardziej rozbudowane serwisy współpracują z setkami wypożyczalni, dzięki czemu wystarczy kilka kliknięć i samochód będzie czekał na Ciebie w wybranym miejscu i czasie.

2. Łatwość rezerwacji

Jeśli chcesz zarezerwować auto nic prostszego – wystarczy, że wpiszesz w okienko wyszukiwarki hasło np. „wynajem samochodów Lizbona” i pojawi się długa lista stron, które pomogą Ci zarezerwować pojazd. Korzystając z nich będziesz mógł porównać oferty cenowe różnych wypożyczalni oraz warunki na jakich wynajmowane są auta.

3. Możliwość odwołania rezerwacji

Większość serwisów pośredniczących w wynajmowaniu pojazdów daje możliwość darmowego odwołania rezerwacji. Jeśli w określonym czasie (najczęściej w przeciągu 48 godzin) zrezygnujesz z dokonanej rezerwacji nic za to nie zapłacisz.

4. Możliwość zmiany warunków rezerwacji

Jeśli okaże się, że Twój wyjazd odwlecze się w czasie, albo stwierdzisz, że zarezerwowane auto jest za małe, serwisy rezerwacyjne umożliwiają wprowadzenie zmian do rezerwacji. Ta usługa w większości z nich jest również darmowa.

5. Całodobowa pomoc

Jeśli podczas wynajmowania pojazdu w wypożyczalni pojawi się problem wówczas możesz zadzwonić do pracowników serwisu rezerwacyjnego i prosić o pomoc. Dzięki ich pomocy uda Ci się rozwiązać każdy problem związany z wypożyczeniem samochodu.

6. Masz swoje prawa

Rezerwacja pojazdu przez serwis internetowy jest równoznaczna z podpisaniem umowy między Tobą, a wypożyczalnią samochodów. Jeśli wypożyczalnia nie jest w stanie spełnić wszystkich warunków rezerwacji musi to w jakiś sposób Ci zrekompensować. Jeśli na przykład na stanie nie będzie wybranego przez Ciebie modelu pojazdu, wypożyczalnia powinna zaoferować pojazd w co najmniej takim samym lub wyższym standardzie jak zarezerwowany. Przy czym nie powinna naliczać za to dodatkowych opłat. W razie zmiany na pojazd o niższym standardzie musisz sam wyrazić na to zgodę.

Komentarze do artykułu

Komentarzy w artykule - 0

+ Dodaj nowy komentarz:
 

Redakcja serwisu 3miastomoto.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie. Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.

Regulamin komentowania artykułów w serwisie 3miastomoto.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie 3miastomoto.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  2. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  3. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  4. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  5. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  6. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy (lub ich części) należy usunąć.


GOOOGLE