baza firmogłoszenianewsyforummultimedia

 Reklama: 

3miastomoto.pl » strona główna » aktualności » Przyspiesza budowa autostrad w Polsce

Przyspiesza budowa autostrad w Polsce

  Kategoria: bieżące  /    Dodano: Czwartek, 04.03.2010, 10:07

Drogowcy do końca bierzącego roku chcą rozstrzygnąć ostatnie już przetargi na autostrady zaplanowane do wykonania w rządowym programie budowy dróg do 2012 roku. Łącznie 18 kontraktów o które powalczą firmy opiewają na sumę ponad 14 mld złotych.

Wśród odcinków, na które mają zostać podpisane umowy, są m in. trasa A1 Toruń-Stryków pod Łodzią (90 km), Stryków-Śląsk (180 km), druga nitka A18 od granicy z Niemcami do trasy A4 (70 km) oraz A1 Świerklany-Gorzyczki na granicy z Czechami (18,3 km).

Tymczasem trwa budowa trasy A2 z Łodzi do Warszawy która planowo ma być ukończona do mają 2012 roku. Zakończono już przygotowania w tym wycinkę drzew.

 

Komentarze do artykułu

Komentarzy w artykule - 0

+ Dodaj nowy komentarz:
 

Redakcja serwisu 3miastomoto.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie. Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.

Regulamin komentowania artykułów w serwisie 3miastomoto.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie 3miastomoto.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  2. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  3. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  4. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  5. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  6. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy (lub ich części) należy usunąć.


GOOOGLE