baza firmogłoszenianewsyforummultimedia
3miastomoto.pl » strona główna » aktualności » Import używanych aut rośnie

Import używanych aut rośnie

  Kategoria: bieżące  /    Dodano: Środa, 03.03.2010, 13:31

W lutym wzrósł import używanych aut w stosunku rok do roku. Mimo tego iż rynek wydaje się nasycony, importerzy liczą na wiosenne ożywienie.

 

Eksperci uważają, iż wzrostowi liczby sprowadzanych aut sprzyja przede wszystkim umacniająca się złotówka, ostrzegają jednak przed nadmiernym optymizmem. Wzrost importu musi iść bowiem w parze z zapotrzebowaniem rynku na auta z drugiej ręki, a na to poczekać trzeba co najmniej do wiosny.

 

Jednakże tegoroczna sytuacja może być jednak podobna do tej z 2009 r., a to zła informacja dla importerów. Może się także okazać, że nasz rynek mógł się nasycić używanymi autami, których od naszego wejścia do UE trafiło ponad 5,7 mln. Z drugiej strony może nastąpić wymiana najstarszych egzemplarzy na nowsze.

Komentarze do artykułu

Komentarzy w artykule - 0

+ Dodaj nowy komentarz:
 

Redakcja serwisu 3miastomoto.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie. Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.

Regulamin komentowania artykułów w serwisie 3miastomoto.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie 3miastomoto.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  2. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  3. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  4. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  5. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  6. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy (lub ich części) należy usunąć.


GOOOGLE