baza firmogłoszenianewsyforummultimedia
3miastomoto.pl » strona główna » aktualności » Akcja przywoławcza aut BMW do serwisów

Akcja przywoławcza aut BMW do serwisów

  Kategoria: bieżące  /    Dodano: Czwartek, 29.08.2019, 11:34

 bmw

Część samochodów BMW - określone modele z określonych roczników została wezwana do stawienia się w autoryzowanych serwisach w ramach wydarzenia o nazwie akcja serwisowa BMW. Niestety, nie wszyscy klienci wiedzą o co w tej akcji chodzi. Najważniejszym jest, żeby uporządkować pewne informacje i w sposób zupełnie rzetelny dowiedzieć się na czym polega cała akcja i dlaczego została przez producenta zarządzona.

Awaria?

W części samochodów marki BMW wykryto wadę pewnego podzespołu. Wszystko zaczęło się na rynku południowokoreańskim, w skrajnych przypadkach ta usterka mogła doprowadzić nawet do samozapłonu samochodu. Okazało się potem, że chodzi o moduł recyrkulacji spalin EGR, a dokładnie jego chłodniczkę. Dochodziło w niej do wycieku glikolu, co miało wpływ na podwyższenie temperatury pod maską samochodu. Akcja serwisowa BMW to inicjatywa producenta mająca na celu wykluczyć potencjalne ryzyko mogące zaistnieć w związku z wystąpieniem awarii.

Obejmie kilkaset tysięcy samochodów na różnych kontynentach. W samej Polsce będzie to kilkanaście tysięcy pojazdów.

Akcja serwisowa BMW - dla bezpieczeństwa klientów.

Co warte podkreślenia marka BMW zareagowała bardzo odpowiedzialnie w obliczu zaistniałego problemu. Dołożyła wszelkich starań, aby wykluczyć każde, potencjalne ryzyko. Co warte podkreślenia- akcja jest całkowicie bezpłatna. Zarówno diagnoza w serwisie, wymiana potencjalnie wadliwej części, a także jej koszt. W skali całej akcji są to ogromne środki, które BMW poświęca dla dobra i bezpieczeństwa własnych klientów.

Czy nasze auto jest w grupie ryzyka?

Wielu kierowców zadaje sobie to pytanie. Nie ma co pozostawać w stanie niepewności, najłatwiej jest to sprawdzić i mieć pełen spokój. O tym czy nasz samochód jest w potencjalnej grupie ryzyka możemy sprawdzić na stronie producenta BMW lub także w miejscu, gdzie zakupiliśmy samochód. Udzielone zostaną nam wszelkie, niezbędne informacje: https://www.press.bmwgroup.com/poland

Bardzo ważne- nie unikać akcji.

Akcja partnerska.

Komentarze do artykułu

Komentarzy w artykule - 0

+ Dodaj nowy komentarz:
 

Redakcja serwisu 3miastomoto.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie. Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.

Regulamin komentowania artykułów w serwisie 3miastomoto.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie 3miastomoto.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  2. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  3. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  4. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  5. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  6. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy (lub ich części) należy usunąć.


GOOOGLE